Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
536 727 857
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Zabiegi ‌DepilConcept‌ Wrocław-Psie Pole

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie trwałej depilacji przy użyciu najnowocześniejszej technologii Super Hair Removal z systemem In Motion. Sieć DepilConcept to obecnie ponad 60 salonów na terenie całej Polski. Zaufaj ekspertom i sprawdź naszą ofertę

Depilacja Wrocław Psie Pole

W salonach DepilConcept, każdy nasz Klient może liczyć na zabiegi z obszaru trwałej depilacji Super Hair Removal z systemem In Motion oraz komfortowej depilacji woskiem, wykonywanej przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. W ramach wykonywanych zabiegów, możesz także skorzystać również z fotoodmładzania Skin Fitness, fotoodmładzania E-Light (IPL+RF). Zachęcamy również do sprawdzenia zabiegów redukcji naczynek i przebarawień skórnych, a także leczenia trądziku za pomocą światła IPL.

Trwała depilacja SHR in Motion Wrocław Psie Pole

W salonach DepilConcept zabiegi trwałej depilacji wykonywane są z wykorzystaniem szybkiej, bezpiecznej i bezbolesnej technologii Super Hair Removal z systemem in Motion. Skuteczność tej metody depilacji wynika ze stopniowego podgrzewania mieszków włosowych. W przeciwieństwie to tradycyjnych metod laserowych, depilacja światłem jest bezbolesna i nie powoduje podrażnień skóry. Depilację światłem IPL możemy zastosować praktycznie na wszystkich partiach ciała, począwszy od twarzy, wąsika, pach i ramion, kończąc na pachwinach, bikini oraz depilacji nóg. Depilacja światłem IPL polecana jest wszystkim, którzy cenią sobie komfort i skuteczność w usuwaniu niechcianego owłosienia. Innymi wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu depilacji SHR in Motion są tendencje do pękania naczynek krwionośnych oraz wrastanie włosków w skórę.

Depilacja Woskiem Wrocław Psie Pole

W salonach DepilConcept wykonujemy także komfortową depilację woskiem. Masz dosyć błyskawicznie odrastających włosków? Zgłoś się do naszego salonu i pozbądź się niechcianego owłosienia na okres od 3 do 6 tygodni. Efekty są natychmiastowe! Możesz liczyć na nieskazitelnie gładką skórę, ze względu na całościowe usunięcie cebulki włosa wraz z jego korzeniem. Depilacja woskiem skutecznie rozwiązuje problem ciemnych punkcików, które są typowe dla osób posiadających ciemne owłosienie, które korzystają z tradycyjnych metod depilacji. Warto również pamiętać, że regularne zabiegi depilacji woskiem osłabiają włoski, przez co te odrastają zdecydowanie cieńsze i nie są tak widoczne na skórze. Depilacji woskiem może być poddana komfortowo każda część ciała – zarówno górne jak i dolne partie. Oddaj się w ręce specjalistów DepilConcept i ciesz się wymarzoną, gładką skórą przez kilka tygodni.

Trwała Depilacja SHR in Motion Wrocław Psie Pole

Do jednych z najpopularniejszych metod usuwania trwałego owłosienia należy usuwanie włosków za pomocą lasera. Wykorzystanie depilacji laserowej znacząco różni się jednak od zabiegów wykonywanych przy pomocy światła IPL. Sam proces jest również bardziej inwazyjny i często dużo bardziej bolesny niż w przypadku depilacji Super Hair Removal. W przypadku depilacji laserowej, wysyłana jest silna wiązka energii, skierowana dokładnie w jeden określony punkt. Ze względu na dużą energię, czesto następują miejscowe podrażnienia na skórze. Depilacja laserowa nie jest wskazana w przypadku osób o niskim progu odporności na ból, oraz tych, które mają skłonności do podrażnień na skórze.

W przypadku depilacji IPL wiązka światła jest rozproszona, przez co w sposób łagodny oddziałuje na skórę i nie powoduje podrażnień. Emitowane wiązki światła podgrzewają skórę tylko do osiągnięcia wymaganej do zniszczenia włosków temperatury, przez co nie powodują dyskomfortu, bólu ani podrażnień. Warto dodać, że technologia depilacji Super Hair Removal jest tańsza od laserowych odpowiedników. Średnia cena kilku terapii IPL jest znacznie niższa niż w przypadku wizyt poświęconych na depilację laserową. Wszystkie przedstawione zalety sprawiają, że metody trwałej depilacji światłem są coraz chętniej wybierane, jako alternatywa dla tradycyjnego lasera.

Odwiedź salon DepilConcept we Wrocławiu na ul. Kamieńskiego 206 i skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL.

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Wrocław-Psie Pole

DepilConcept Wrocław-Psie Pole

536 727 857

kamienskiego206@depilconcept.pl