Pierwsza depilacja za 39 zł - SPRAWDŹ!
Masz pytania? Zadzwoń:
881 756 100
SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

SKIN FITNESS – NOWY WYMIAR FOTOODMŁADZANIA

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Rozpocznij sezon na terapię E-LIGHT!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Gładka skóra teraz! Płatność PÓŹNIEJ!

Poznaj zabiegi depilacji we Wrocławiu

Każdy nasz gabinet kosmetyczny jest w stanie zagwarantować Klientom kompleksową pomoc w usuwaniu owłosienia, walce z oznakami starzenia się skóry, jak i w likwidacji wszelkiego rodzaju problemów skórnych. Naszą bronią jest światło IPL, które posiada bardzo szerokie zastosowanie. Gwarantujemy naszym Klientom komfortowe zabiegi, które realizujemy z bardzo dużą starannością, precyzją oraz przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Sprawdź, jakie usługi jesteśmy w stanie Ci zaproponować.

Trwała depilacja SHR in Motion Wrocław

W naszym salonie fotodepilacja wykorzystywana jest przy użyciu najnowocześniejszej technologii SHR, czyli Super Hair Removal w połączeniu z systemem in Motion. Szybka, skuteczna i komfortowa metoda usuwania owłosienia spotkała się z dużym uznaniem naszych Klientów. Pozwala na trwałą redukcję włosków, których tak usilnie ze swojego ciała próbują pozbyć się wszyscy, a w szczególności kobiety. Mając do dyspozycji tak silną broń, wreszcie można będzie wygrać tę walkę i zadbać o idealny wygląd ciała.

W gabinetach DepilConcept na terenie całej Polski, także we Wrocławiu, dostępna jest depilacja IPL SHR. Metoda polega na emisji jednakowych impulsów światła o stałej energii i dużej częstotliwości błysków i działa podobnie, jak depilacja laserowa. Poprzez wielokrotne nakładanie się impulsów, dochodzi do zwiększenia temperatury mieszków włosowych. Zabieg odbywa się w wyjątkowo szybki i komfortowy sposób. Podczas emisji szybkich błysków głowicę SHR przesuwa się po skórze pacjenta, co pozwala na skuteczne zniszczenie mieszków włosowych, zarówno tych jasnych, jak i ciemnych. Depilacja SHR jest jak najbardziej trwałą metodą usuwania owłosienia.

Komfortowa depilacja woskiem Wrocław

Masz już dość używania na co dzień maszynek do golenia? Chcesz uzyskać natychmiast efekt gładkiej, przyjemnej w dotyku skóry bez najmniejszych oznak owłosienia? Chcesz mieć gładką skórę dłużej niż przez jeden dzień? Zgłoś się na depilację woskiem. Dzięki tej metodzie możesz wydepilować wąsik, ręce, pachy, ramiona, nogi, pachwiny i bikini głębokie, czyli każdy centymetr swojego ciała. 

Wystarczy, że na skórę zostanie nałożony zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków nagrzany do odpowiedniej temperatury wosk, a zostaną one usunięte wraz z cebulkami. Wosk dociera w najgłębsze struktury skóry, przez co depilacja jest bardzo skuteczna i pozwala na utrzymywanie się efektów od 2 do 5 tygodni. Ponadto przypominamy, że włoski depilowane często stają się rzadkie i cieńsze, a tym samym nasz salon kosmetyczny we Wrocławiu możesz odwiedzać w większych odstępach czasu.

Trwała Depilacja SHR in Motion we Wrocławiu

Do najbardziej skutecznych metod trwałej depilacji niechcianych włosów należą metody laserowe, jednak urządzenia stosowane do przeprowadzenia zabiegów różnią się przebiegiem i odczuwalnością procesu. Podczas depilacji laserowej wysyłana jest silna wiązka energii, celując w jeden wybrany punkt. Silna wiązka tradycyjnego lasera często podrażnia okolice depilowanego miejsca. Technologia depilacji IPL przeciwdziała podrażnieniom dzięki rozproszeniu energii świetlnej. Wiązka światła emitowana przez urządzenie przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniane przez barwnik znajdujący się we włosie, melaninę.

Depilacja IPL wykorzystuje wielokrotne, nakładające się na siebie impulsy świetlne o jednostkowo niskiej energii, które stopniowo podgrzewają skórę do osiągnięcia pożądanej temperatury dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a skóra pozostaje nietknięta, ponieważ przyczyna bolesności jest wyeliminowana. Dodatkowo depilacja IPL jest tańsza. Średnia cena terapii IPL jest znacznie niższa niż standardowe koszty usuwania owłosienia zwykłym laserem, co przy wygodzie i porównywalnej skuteczności czyni depilację IPL mocnym liderem wśród trwałych metod depilacji. 

Odwiedź salon DepilConcept we Wrocławiu i skorzystaj z oferty trwałej depilacji IPL.

 

Nasze aktualne promocje

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie! Z DepilConcept zyskujesz każdego dnia!

39 zł

Bezbolesna i trwała depilacja SHR in Motion tylko za 39 zł!

Wypróbuj pełnowartościowy zabieg trwałej depilacji SHR in Motion: pach, bikini płytkiego lub wąsika z brodą! Zaproszenie o wartości 268 zł!

Więcej
50%

50% zniżki na pierwszy zabieg Fotoodmładzania ciała Skin Fitness !

Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd. Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania SKIN FITNESS (SSR) piersi i brzucha i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej
50%

50% zniżki na fotoodmładzanie E-LIGHT!

Trwałe odmładzanie to najlepsza inwestycja w Twoje piękno! Dzięki zaproszeniu uzyskasz -50% RABATU na pierwszy zabieg fotoodmładzania E-LIGHT (IPL+RF) całej twarzy i otrzymasz niespodziankę w salonie!

Więcej

Aktualności

Przeczytaj, co słychać w naszej sieci! Wyjątkowe wydarzenia, rabaty od naszych partnerów, profesjonalne porady na temat zdrowia i urody oraz wiele, wiele innych!

Świąteczna Promocja w DepilConcept: Przekształć Święta w Chwile Piękna!

Więcej

Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Więcej

Słońce i zmiany barwnikowe skóry - na co uważać?

Więcej

Kontakt z salonem DepilConcept Wrocław – Krzyki

DepilConcept Wrocław – Krzyki

881 756 100

armiikrajowej48@depilconcept.pl