Fotoodmładzanie e-light – zabieg idealny na jesień!

Jesień to idealny czas na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Skóra po lecie wymaga szczególnej pielęgnacji, którą umożliwiają specjalistyczne zabiegi. Jednym z nich jest fotoodmładzanie e-light, z którego możesz skorzystać w sieci salonów DepilConcept. Dlaczego właśnie jesienią powinnaś postawić na fotoodmładzanie?

 

Dlaczego jesień to idealny czas na zabiegi fotoodmładzania?

Jesień to najbardziej optymalny czas na przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych – z kilku powodów. Ekspozycja słoneczna jest już mniejsza niż latem, nie ma również ryzyka wystawiania skóry na mroźne temperatury. Jednym słowem – nie jest ona zatem narażona na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Jesienna aura sprzyja więc specjalistycznemu dbaniu o urodę. Skóra lepiej się wówczas regeneruje i jest o wiele mniej narażona na podrażnienia, jakie mogą wystąpić latem czy zimą. Jest to informacja szczególnie istotna dla osób posiadających problematyczną cerę.

Co więcej, skóra po letniej ekspozycji na promieniowanie słoneczne potrzebuje specjalistycznej regeneracji. Często zdarza się, że jest ona wiotka i pozbawiona wody, dlatego też warto zadbać o jej wyjątkową pielęgnację. Jesienią pogoda jest w miarę stabilna, a wilgotność powietrza utrzymuje się na optymalnym poziomie. To sprawia, że okres od września do listopada to idealny czas na zabiegi kosmetyczne. W tych miesiącach wiele klientek sieci DepilConcept decyduje się na zabieg fotoodmładzania e-light, który w bezbolesny, szybki i skuteczny sposób znacznie poprawia wygląd skóry. Dlaczego warto postawić właśnie na fotoodmładzanie e-light?

Zobacz także  61 salonów DepilConcept w Polsce! Witamy Gdynie

Pobierz voucher na 50% zniżki na pierwszy zabieg!>>>

Fotoodmładzanie e-light – bezinwazyjny i skuteczny lifting dla Twojej skóry

W salonach kosmetycznych znajdziemy szereg zabiegów umożliwiających poprawę wyglądu skóry. Fotoodmładzanie e-light zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu, bardziej lub mniej inwazyjnych zabiegów. Jest on bardzo szybki, bezbolesny, nieinwazyjny (po zabiegu możemy spokojnie powrócić do codziennych obowiązków) i niwelujący podrażnienia. Co więcej, mogą go bez przeszkód wykonywać osoby zmagające się chociażby z rozszerzonymi naczynkami.


Fotoodmładzanie e-light:

• pobudza naturalne procesy odnowy skóry,

• redukuje objawy starzenia i drobne blizny, bruzdy i zmarszczki,

• to zabieg w 100% bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny,

• nie generuje podrażnień,

• poprawia wygląd i koloryt cery,

• redukuje worki pod oczami i wiotką skórę w okolicy żuchwy i szyi (tzw. efekt pelikana),

• ujędrnia, napina i uelastycznia skórę.


Na czym polega fotoodmładzanie e-light i jaką technologię wykorzystuje?

Zabiegi fotoodmładzania e-light wykonywane są za pomocą specjalistycznej głowicy, która emituje wiązki światła wykorzystujące technologię IPL oraz RF (fale radiowe). Najnowocześniejsza technologia umożliwia wykonywanie bezbolesnego zabiegu, ponieważ nie dochodzi do przerwania naskórka. Wiązka światła działa stymulująco na komórki skóry, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu i elastyny. Są to podstawowe białka, dzięki którym możemy cieszyć się młodym wyglądem skóry. Wraz z wiekiem organizm produkuje ich coraz mniej, dlatego też fotoodmładzanie e-light jest idealnym sposobem na naturalne pobudzenie produkcji tych białek. Dzięki takiemu działaniu w organizmie zwiększa się produkcja włókien odpowiedzialnych za młodszy i świeższy wygląd cery. Wiązka IPL+RF ma również zbawienne działanie na mikrokrążenie krwi, która po serii zabiegowej staje się o wiele lepiej dotleniona i odżywiona.

Aby cieszyć się jak najlepszym efektem fotoodmładzania, zalecamy wykonanie serii zabiegów. Jesienią jest więc idealny czas na to, aby rozpocząć zabiegi w Twoim salonie DepilConcept!

Pobierz voucher na 50% zniżki na pierwszy zabieg!>>>

4/5 - (177 votes)