Nowe kosmetyki CONCEPT+ w salonach DepilConcept!

Przedstawiamy Wam nowość, którą znajdziecie już w salonach DepilConcept! Concept+ to linia produktów do ciała i twarzy powstała w odpowiedzi na wysokie wymagania metod ekskluzywnej pielęgnacji DepilConcept. Prezentowana linia do naturalnej pielęgnacji bazuje na dwóch rodzajach produktów stworzonych w oparciu o substancje pochodzące z organicznych upraw biologicznych, wolnych od sztucznych dodatków, nietestowanych na zwierzętach oraz odznaczających się biotechnologiczną jakością.

Została opracowana na bazie aktywnych składników pochodzenia morskiego. Linia Concept+ powstała, aby spełnić oczekiwania naszych klientów oraz sprostać wymaganiom naszych metod profesjonalnej pielęgnacji. Wzbogacona o możliwości intuicyjnego używania oraz natychmiastowej skuteczności, prezentowana linia produktów zmaksymalizuje efekt każdego zabiegu pielęgnacyjnego.

Uzupełnienie zabiegów

Kosmetyki marki Concept+ są niezbędnym uzupełnieniem wszystkich zabiegów fototerapii. Używane są po każdym zabiegu, ale rekomendowane jest również codzienne nakładanie ich na skórę w domu. Kosmetyki te są dostosowane do potrzeb klientów po leczeniu za pomocą światła pulsacyjnego. Są to jedyne produkty sprawdzone i dostosowane specjalnie dla skóry po fototerapii.

Skóra poddana zabiegom IPL jest niezwykle wrażliwa na działanie promieni słonecznych. Po każdym zabiegu należy na odsłonięte miejsca nakładać krem z filtrem przeciwsłonecznym o wysokiej ochronie.

Z myślą o zdrowiu i wymagającej pielęgnacji skóry Concept+ opracował linię przeciwsłoneczną specjalnie przystosowaną do kosmetycznej dbałości o ciało i twarz. Stosowana przy każdym rodzaju skóry, linia do pielęgnacji przeciwsłonecznej posiada w swoim składzie blokery promieni UV, które chronią Twoją skórę w bezpieczny i prosty sposób. Przygotowana do codziennego użytku lub do szczególnej ochrony, dostosowanej do zabiegów takich jak fototerapia i fotodepilacja, linia ta pozwala na wyprowadzenie zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała z wnętrz gabinetów kosmetycznych i wprowadzenia ich do domowego użytku.

Przeciwzmarszczkowy bloker słoneczny

Bloker przeciwzmarszczkowy słoneczny Concept +

Bloker przeciwzmarszczkowy słoneczny Concept +

 

Zobacz także  Poczuj magię Świąt! Wybierz Voucher Prezentowy DepilConcept!

Przeciwzmarszczkowy bloker słoneczny posiadający współczynnik ochrony 50, został opracowany specjalnie do ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB. Nawilża i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Łatwy do zastosowania, szybko się wchłania.

Przeznaczony jest dla wszystkich typów skóry. Dostępny w dwóch pojemnościach (50ml i 100ml).

Żel regenerujący i łagodzący Genesis

Żel regenerujący i łagodzący z aloesem

Żel regenerujący i łagodzący z aloesem

GENESIS (żel aloesowy).

Naturalna odnowa skóry od wewnątrz, szybko i skutecznie. Ta linia jest właściwym rozwiązaniem! Używając składników biologicznych, linia Concept+ Genesis chroni i odnawia skórę narażoną na codzienne działanie wolnych rodników. Jest ona istotnym uzupełnieniem zabiegów fotodepilacji i fototerapii twarzy i ciała. Linia posiada regeneracyjne właściwości enzymatyczne utworzone na bazie organicznego aloesu i witamin przeciwutleniających. Stwórz swoją skórę na nowo! Gładką, doskonale nawilżoną, bez przebarwień i innych niedoskonałości.

Regenerator enzymatyczny stworzony na bazie aloesu organicznego, to delikatny żel łatwy w aplikacji, wspomaga regenerację oraz nawilżanie skóry poprzez działanie witamin A, C i E oraz aminokwasów i enzymów. Nawilżenie skóry ma ogromny wpływ na skuteczność zabiegów, gdyż lepiej nawilżona skóra, lepiej przewodzi światło. Stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka i elastyczna.

Przeznaczony dla skóry wrażliwej lub skóry wymagającej regeneracji. Może być stosowany w przypadku oparzenia, wykazuje odświeżające, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne działanie. Żel regenerujący i łagodzący nakładany jest po wszystkich zabiegach z zastosowaniem technologii IPL SHR in Motion.

Żel regenerujący do codziennej pielęgnacji w domu można zakupić w każdym salonie DepilConcept. Jego pojemność to 50 ml.

2.8/5 - (108 votes)