Co robi matka po urlopie wychowawczym? Zakłada biznes!

W najnowszym numerze magazynu Własny Biznes Franchising już jest dostępny obszerny wywiad z naszą multi-franczyzobiorczynią Elizą Zielińską-Drozda w dziale „Mój franchising”. Zapraszamy do lektury artykułu „Sprzed tablicy do biznesu” – strony od 66 do 68. 

 

DepilConcept Franczyza binzes oparty na zaufaniu franchising 102022 pażdziernik targi 3

 

Wybrane fragmenty wywiadu z franczyzobiorczynią DepilConcept Elizą Zielińską-Drozda

 

Eliza Zielińska-Drozda przepracowała 12 lat w zawodzie nauczycielki. Była polonistką i logopedką. W 2013 roku urodziła dziecko, którym zajmowała się przez kilka lat. Kiedy postanowiła wrócić na rynek pracy, była pewna, że nie chce wracać do szkoły.

– Miałam dylemat, co ze sobą zrobić – wspomina. – Z jednej strony chciałam wrócić do aktywności zawodowej, z drugiej nie uśmiechał mi się powrót na szkolny etat. Zaczęłam rozglądać się po rynku pracy, ale w głowie zaświtała mi również myśl o własnej firmie.

Jeśli nie etat, to co?

Różne pomysły na biznes podsuwał jej mąż, doświadczony franczyzobiorca marki spożywczej, czytelnik miesięcznika Franchising. Jednym z pomysłów, jaki zaproponował mąż przyszłej business woman, był gabinet pod marką DepilConcept. Eliza Zielińska-Drozda trafiła tam najpierw jako klientka. Mówi, że chciała trochę o siebie zadbać, zanim na serio zacznie szukać pracy. Z pierwszego zabiegu wyszła zadowolona.

– Bez bólu, profesjonalnie, w miłej atmosferze i jak się wkrótce okazało, skutecznie – wspomina. – Po wizycie w gabinecie zaczęłam poważnie rozważać ten biznes. Analizowaliśmy z mężem dostępne dane, porównywaliśmy z innymi franczyzami z branży beauty i zdecydowaliśmy. Aplikujemy.

 

DepilConcept Franczyza binzes oparty na zaufaniu franchising 102022 pażdziernik targi 3

 

[…]

– Jak zwykle w takich sytuacjach człowiek się waha i zadaje sobie aktualnie tysiąc pytań o rynek, wojnę, inflację, ceny energii, albo o to czy klientki będzie stać na nasze usługi – mówi Eliza Zielińska-Drozda – Doszliśmy z mężem do wniosku, że nigdy nie ma idealnie dobrego momentu na start nowego biznesu i łatwo przespać swoją szansę. Postanowiliśmy robić swoje wiedząc, że będziemy mieli pełne wsparcie centrali i sieci co zdecydowanie ułatwia prowadzenie biznesu – dodaje.

Zobacz także  57 salon DepilConcept! Witamy Otwock!

 

Przeczytaj artykuł > KLIKNIJ

 

Biznes dla matek po urlopie macierzyńskim biznes dla mam DepilConcept franczyza dla mam salon kosmetyczny

 

 

Zastanawiasz się nad własnym salon kosmetycznym w ramach sieci franczyzowej DepilConcept? Zaplanuj spotkanie online i poznaj kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy!

Zaplanuj spotkanie online > KLIKLNIJ

 

 

5/5 - (1 vote)