60 salonów DepilConcept w Polsce!

Największa sieć salonów trwałej depilacji DepilConcept dynamicznie się rozwija – potwierdza to jej intensywny wzrost w 2022 roku! W czerwcu otwarto 60 salon kosmetyczny! 

60 salon sieci franczyzowej DepilConcept w Polsce!

W tym roku zostały otwarte już cztery nowe gabinety, których właścicielami są nowi franczyzobiorcy. W czerwcu otwarta została nowa lokalizacja w Rybniku – 60 salon sieci w Polsce!

Kolejne otwarcia już za chwilę!

Planowane są w najbliższym czasie kolejne otwarcia 7 nowych salonów kosmetycznych. Docelowo w 2022 roku salonów DepilConcept ma być 70 w Polsce!

 

„Rekordowe wyniki salonów, kompleksowe wsparcie oraz odporność biznesu na czynniki zewnętrzne typu m.in.: pandemia, inflacja, polityka – sprawia, że system franczyzowy DepilConcept cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących pomysłu na biznes. W tym roku otworzyliśmy już 4 salony. 7 kolejnych jest już w przygotowaniu. Docelowo w 2022 roku chcemy mieć w Polsce 70 placówek, utrzymując tym samym pozycję lidera na rynku beauty. Dodatkowo niskie oprocentowanie lokal bankowych, załamanie na rynku nieruchomości powoduje, że inwestorzy poszukują atrakcyjnej alternatywy inwestycyjnej, którą niewątpliwie jest gładki biznes – salon DepilConcept.” – mówi Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci.

 

Gdzie mogę otworzyć nowy salon DepilConcept w ramach franczyzy?

Aktualnie dostępnych jest kilka atrakcyjnych lokalizacji w dużych miastach na nowe salony kosmetyczne DepilConcept np: Łódź, Poznań, Wrocław, Legnica, Zielona Góra czy Kraków. Oraz w mniejszych miejscowościach: Słupsk, Starachowice, Tarnów, Żyrardów, Gniezno, Augustów, Mielec, Sopot itp. 

 

„Każdego dnia wpływają do nas zapytania dotyczące określonych lokalizacji pod nowy salon DepilConcept – wpływa to na ich dostępność dla przyszłych franczyzobiorców. Dlatego jeżeli chcemy rozważyć otwarcie nowego biznesu we własnym mieście najlepiej szybko potwierdzić dostępność kontaktując się z Działem Franczyzy i dokonać koniecznej rezerwacji. Czasami zdarza się, że wczoraj jeszcze dostępne miasto, dziś już jest zaplanowane nowe otwarcie przez zdecydowanego na gładki biznes nowego franczyzobiorcę!” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci.

 

Zobacz także  Spotkanie franczyzobiorców sieci DepilConcept Polska - 24-25 lutego 2022

Gładki biznes franczyza DepilConcept

5/5 - (1 vote)