MoniqStyle.pl

ODBIERZ VOUCHER

MoniqStyle.pl

KOD RABATOWY: DEPILCONCEPT20
Termin ważności: do 31.12.2020r.

Aby skorzystać z rabatu wybierz rodzaj usługi.
Przy realizacji zamówienia przekaż kod osobistej stylistce i ciesz się nowym wizerunkiem!

Monika Woldan- Krążek – osobista stylistka

Monika jest przekonana o tym, że prawdziwa metamorfoza zaczyna się w głowie a kończy przed lustrem- nie odwrotnie.

Jest certyfikowaną osobistą stylistką/ Personal Shopper. Na swoim koncie ma mnóstwo szkoleń pogłębiających wiedzę z kreowania wizerunku, dzięki czemu ma ogromne doświadczenie.

Ponadto swoje umiejętności oraz doświadczenie zdobywała w pracy z indywidualnym klientem oraz prowadząc warsztaty dotyczące wizerunku, min. dla takich firm jak: DSA Investment S.A., SOUVRE POLSKA Sp. z o.o., EMER sp. z o.o.sp.k. czy Urząd Miasta Legionowo.

Poprzez swoją postawę i kompetencje należy do „ Elitarnego Klubu Stylistek EX”!

SPOTKANIA Z MONIKĄ

Możecie ją spotkać w wielu miejscach bo to kobieta dynamit! Świadczy o tym fakt, że cyklicznie prowadzi„ Kameralne spotkania z MoniQ Style” dla kobiet w prestiżowym butiku „Pour Les Femmes”. Udzielając wskazówek i porad dot. sylwetki, kolorów, czy kompletowania szafy.

A dodatkowo regularnie prowadzi eventy w secondo  handzie pt. „Ubierz się modnie i bądź eko, czyli sposób na stylową ekologię.”

Poza wieloma aktywnościami, również brała udział w eventach dla takich firm jak: „C. H PROMENADA”, „Kuźnia Golfa”, czy „Li Parie Lingerie”; Urząd Miasta Legionowo, czy Studio 2.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji na jej temat znajdziecie na www.moniqstyle.pl, na jej social mediach oraz na kanale na youtube poświęconym stylowi i modzie.

ODBIERZ VOUCHER