JOGA BO.SO.

ODBIERZ VOUCHER

JOGA BO.SO.

  • Przy zakupie dwóch pakietów treningowych  -20%
  • Przy zakupie jednego pakietu treningowego -10%.
  • Dostęp do filmów ma się cały rok od momentu zakupu:).
  • 10 % zniżki na personalizowane filmy z ćwiczeniami i lekcje na żywo online.

Dodatkowo każda osoba, która się skontaktuje i poda telefonicznie otrzyma w prezencie conajmniej 20 minutowy film z ćwiczeniami dopasowany do jej preferencji.

KOD RABATOWY „DEPILCONCEPT”

PROPOZYCJE NA MAJ

 

  1. Chudnę zdrowo, by mieć lepszą kondycję i wzmocnić mięśnie.

W każdym tygodniu wysyłam Ci dwa pełne treningi (50 minut), które pomogą Ci spalić zbędne kalorie i rzeźbić ciało oraz pozbyć się stresu. Dodatkowo wysyłam też cztery 10 minutowe filmiki, które będą Twoją tajną bronią. Odtworzysz je zawsze kiedy będziesz mieć  ochotę na „podjadanie” byle czego. One pomogą Ci się powstrzymać. Można dodatkowo wykupić konsultacje z naszym świetnym dietetykiem  lub ćwiczenia rozciągające w promocyjnej cenie. Będę też codziennie pilnować, czy ćwiczysz.

Czas trwania : 4 tygodnie

Cena : 200 zł

Dodatkowa personalna konsultacja z dietetykiem : 100 zł

 

  1. Poznaję krok po kroku swoje ciało ćwicząc Jogę i Pilates…

W każdym tygodniu dostaniesz jedną lekcję jogi i jeden trening pilates (jedna lekcja trwa 55 minut). To będą ćwiczenia, które poczujesz głęboko w ciele. Pozbędziesz się problemów z kręgosłupem, zyskawszy siłę i elastyczność. Dodatkowo raz w tygodniu zrobię specjalnie dla Was na żywo  powitanie słońca lub relaksację na koniec dnia. Jeśli nie zdążysz na nasze łączenie, dostaniesz z niego film. Wszystkie filmy stworzą spójna całość byś poznał z swoje ciało od góry do dołu i nauczył się zdrowo poruszać.

Czas trwania : 4 tygodnie

Cena : 200 zł

 

  1. Tańczę, by pozbyć się stresu i dobrze wyglądać. TriloChi i Balet.

W każdym tygodniu dostaniesz jedną lekcje baletu i jedna lekcje TriloChi ( to transowy taniec oparty na pracy z powięziami i z meridianami). Balet pomoże Ci rzeźbić nogi i pośladki oraz ręce. Da Ci elastyczność. TriloChi pomoże Ci pozbyć się stresu, uwolnić oddech i poprawić ruchomość stawów. Dodatkowo raz w tygodniu dostaniesz ćwiczenia rozciągające. Każdy trening to  55 minut świetnej zabawy.

Czas trwania : 4 tygodnie

Cena : 200 zł

 

Katarzyna Zawadzka

właścicielka marki Studio BO.SO. Body&Soul

Mastertrener Szkoły Open Mind. Prowadzi szkolenia trenerskie z Pilatesa i TriloChi oraz z OM Balet, którego jest autorką. Występuje na polskich i miedzynarodowych konwencjach Pilates i fitness. Uwielbia formy Body&Mind, takie jak Joga, Pilates, DANCE 3/4, czy TriloChi®, które kładą nacisk na wszechstronny rozwój mentalny i funkcjonalny rozwój fizyczny oraz na relaksację. Specjalista od Wellbeing, prowadzi szkolenia dla firm. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Mama dwóch chłopców. Żegluje, przepłynęła Biskaje, gdy wiała \\\”dziesiątka\\\” – w tych okolicznościach poznała swojego męża.

ODBIERZ VOUCHER