Supradent Klinika Stomatologii i Ortodoncji

ODBIERZ VOUCHER

Supradent Klinika Stomatologii i Ortodoncji

TYLKO TERAZ RABAT -50% NA HIGIENIZACJĘ!

Rabat jest ważny przez 60 dni od daty otrzymania w Klinice Stomatologicznej Supradent na pełnowartościowy zabieg higienizacji: piaskowanie i skaling o wartości 200 zł (cena regularna przed rabatem 400 zł).

Sprawdź: Klinika Stomatologiczna Warszawa – Supradent.pl

OPIS:

Skaling i piaskowanie zębów to dwa zabiegi stomatologiczne, które najczęściej wykonuje się razem. Uzupełniają się one wzajemnie, dlatego zaleca się, aby następowały jeden po drugim. W toku skalingu zębów stomatolog usuwa twarde złogi nazębne. Później przy użyciu metody piaskowania można usunąć pozostały osad i powierzchowne przebarwienia. Dzięki piaskowaniu, powierzchnia zębów zostaje wypolerowana, co utrudnia powtórne osadzanie się kamienia nazębnego.

O ZABIEGU:

Stomatolodzy zalecają wykonywanie skalingu, czyli zabiegu usunięcia kamienia nazębnego, raz na 6 miesięcy lub raz na rok. To wartości uśrednione, ponieważ osoby palące papierosy, pijące kawę i mocną herbatę, wymagają częstszego skalingu. Na częstotliwość tego rodzaju zabiegów wpływają też cechy indywidualne przypisywane pacjentom, które są w dużym stopniu uwarunkowane składek śliny. Jeśli będzie ona wysoce zmineralizowana, powinna sprzyjać szybszemu odkładaniu się kamienia.

Więcej informacji >

Odbierz KOD RABATOWY i dokonaj rezerwacji na www.supradent.pl

 

Warunki Programu Partnerskiego Beauty&Fun

ODBIERZ VOUCHER