Arche Hotel – Pałac i Folwark Łochów

ODBIERZ VOUCHER

Arche Hotel – Pałac i Folwark Łochów

Odbierz Rabat na PAKIET: -10% na nocleg i -5% na SPA !

Zarezerwuj romantyczny weekend we dwoje!

 

Pałac i Folwark Łochów położony jest zaledwie godzinę jazdy od Warszawy drogą S8, w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Liwiec na terenie o powierzchni 27ha.

Pałac i Folwark Łochów jest własnością prywatną. Został odbudowany i odrestaurowany przez firmę deweloperską Arche w latach 2005 – 2008. Firma istnieje od 1991 roku. Sukcesy odniesione na rynku nieruchomości umożliwiły spełnianie marzeń, takich jak przywracanie dawnej świetności obiektom zabytkowym.

Pierwotnie do zespołu pałacowo-parkowego Pałac Łochów należały budynki: Pałacu, Kuchni Pałacowej, Wozowni, i Oficyny. W miarę rozbudowy zostały dodane: Kamienna Grota, Drewutnia, zabytkowy drewniany kościół z I połowy XX w. pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego, wiaty nad rzeką Liwiec oraz Galeria Leny Grochowskiej i Wyspa Pisarzy i Poetów.

We wrześniu 2017 roku Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowe Pałac Łochów wzbogaciło się o nową część – Folwark. W związku z tym została zmieniona nazwa obiektu na Pałac i Folwark Łochów.

Folwark to czterogwiazdkowa, nowoczesna część hotelowa, która swoją nazwą oraz formą zabudowań nawiązuje do historycznych obiektów, znajdujących się na tym terenie. Ponieważ nie zachowały się żadne elementy oryginalnej architektury, Folwark jest w pełni nowoczesnym kompleksem.

 

Pobierz KOD RABATOWY i dokonaj rezerwacji BEZPOŚREDNIO podając KOD RABATOWY:

Recepcja w Folwarku – rezerwacje indywidualne

ul. Marii Konopnickiej 10
07-130 Łochów
+48 515 001 069
recepcja@folwarklochow.pl

 

Warunki Programu Partnerskiego Beauty&Fun

ODBIERZ VOUCHER