KwiatowaPrzesylka.pl

ODBIERZ VOUCHER

KwiatowaPrzesylka.pl

Doceniamy to, że jesteś z nami! Mamy dla Ciebie wyjątkowy RABAT -20%!

KOD RABATOWY: DEPILCONCEPT20

Termin ważności: do 20 czerwca 2021

Aby skorzystać z rabatu wybierz bukiet lub prezent na www.kwiatowaprzesylka.pl
Przy realizacji zamówienia wpisz kod i ciesz się życiem!

 

Doręczamy kwiaty w dniu zamówienia!

WYSYŁKA KWIATÓW POCZTĄ – KWIATOWA PRZESYŁKA

Kwiatowa Przesyłka to kwiaciarnia online pomocna w sytuacjach, kiedy nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, albo też chcesz komuś sprawić miłą niespodziankę. Proponujemy zachwycające i niebanalne bukiety kwiatów, ale też inne pomysły na prezent – czekoladki, soczyste owoce, kosze delikatesowe, a także obrazy z żywych kwiatów, czy drzewka ozdobne.

KWIATY ONLINE Z DARMOWĄ DOSTAWĄ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Dostawa kwiatów i prezentów do domu jest całkowicie bezpłatna we wszystkich województwach, płacisz tylko za wybrany bukiet. Kwiaty zamówione w kwiaciarni internetowej dostarczy nasz kurier kwiatowy w wybranym przez Ciebie dniu. Gwarantujemy punktualną dostawę, nawet w dniu złożenia zamówienia.

OPINIE KLIENTÓW

Chciałabym Państwu bardzo podziękować za dostarczenie pięknych kwiatów w Krakowie dla mojej mamy. Mama super zadowolona, niespodzianka się udała. Śmiało mogę polecić wszystkim Państwa firmę! Kwiatowa Przesyłka do Krakowa to super pomysł.

MONIKA Z, KRAKÓW

Bardzo duży wybór metod płatności, zapłaciłam poczta. Kwiatowa przesyłka dostarczyła super świeże i piękne kwiaty w mgnieniu oka! Zamawiałam do Krakowa! Babcia w Krakowie wzruszona i zaskoczona, warto było u Was zamówić bukiet! POLECAM!

EMILIA M, KRAKÓW

ODBIERZ VOUCHER