LOFFME – wielorazowe produkty zero waste

ODBIERZ VOUCHER

LOFFME – wielorazowe produkty zero waste

Loffme to wielorazowe produkty higieniczne. Pozwalają one w sposób ekologiczny, wygodny i bezpieczny zatroszczyć się o higienę i pielęgnować nawet najbardziej wrażliwą i atopową skórę dorosłych i dzieci. Produkty Loffme są zgodne z ideą Zero Waste. Dzięki Loffme zadbasz o siebie ograniczając jednocześnie potrzebę korzystania z jednorazowych środków higienicznych i kosmetyków.

 

Dlaczego Loffme?

Nowe technologie pozwalają tworzyć materiały spełniające najbardziej wyrafinowane potrzeby. Dzięki temu mogły powstać nowoczesne, wielorazowe produkty higieniczne marki Loffme. W nowej generacji wielorazówkach udało nam się wyeliminować wiele wad jakie mają jednorazowe podpaski, wkładki czy myjki oraz ekologiczne artykuły higieniczne starego typu i ograniczyć do minimum wpływ codziennych produktów higienicznych na środowisko naturalne. Loffme łączy troskę własne ciało z troską o Ziemię.  

 

  • W ofercie Loffme znajdują się ekologiczne produkty do higieny i pielęgnacji idealne dla dorosłych i dzieci w każdym wieku już od chwili narodzin.
  • Produkty Loffme powstają z opatentowanego przez nas materiału barierowego który zapobiega namnażaniu się grzybów i bakterii w swoich strukturach, dzięki czemu nie jest źródłem podrażnień i infekcji.
  • Jedyne wielorazowe środki higieniczne na rynku które posiadają certyfikaty ECARF i Oeko-Tex Standard co oznacza, że są w 100% hipoalergiczne. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla skóry alergicznej i atopowej.
  • Produkty Loffme są wolne od „chemii” na etapie produkcji, szyte lokalnie, w Polsce przez polską firmę która opatentowała wykorzystywany do ich produkcji trwały materiał barierowy.
  • Wielorazowe środki higieniczne Loffme mają 2 lata gwarancji. Dopierają się bez stosowania agresywnych środków piorących i wybielaczy. Nie tworzą się na nich trwałe plamy, nie odbarwiają się w praniu, nie szarzeją. Mogą być prane ręcznie oraz w pralce nawet w 90 st. C.

 

Produkty Loffme to między innymi:

Wielorazowa maseczka higieniczna na twarz. Maseczka wykonana jest z materiału barierowego – „oddychającego”, hipoalergicznego, bezpiecznego dla dzieci, alergików i osób z bardzo wrażliwą skórą. Maska jest bezpieczna dla zdrowia, wygodna i przyjemna w dotyku. 

Ręczniki do demakijażu i płatki kosmetyczne – zmywają makijaż za pomocą samej wody. Zastępują mleczko do demakijażu, żel do twarzy i pilling. Nie naruszają warstwy lipidowej skóry. Ręcznik i płatki do demakijażu Loffme doskonale absorbują zanieczyszczenia w postaci nadmiaru sebum i makijażu, działają oczyszczającą i kojąco.

Myjki kąpielowe do higieny intymnej  – wykonane z materiału barierowego z dodatkiem leczniczych jonów srebra. Umożliwiają pielęgnację wrażliwej, atopowej skóry dzieci i dorosłych oraz troskę o higienę miejsc intymnych i całego ciała bez stosowania kosmetyków.  Myjki Loffme nie naruszają naturalnej warstwy lipidowej skóry. Ich systematyczne stosowanie łagodzi zmiany alergiczne i stany zapalne, oraz działa kojąco na skórę podrażnioną i przesuszoną.

Wielorazowe podpaski i wkładki higieniczne – cienkie, chłonne i dające uczucie suchości jak ich jednorazowe odpowiedniki.

  • Podpaski i wkładki Loffme zostały stworzone na potrzeby najwrażliwszych dziewcząt i kobiet w każdym wieku. Idealne w czasie miesiączki, połogu oraz do codziennej ochrony bielizny.
  • Barierowa struktura materiału uniemożliwia rozwój grzybów i bakterii w jego strukturach, daje uczucie suchości i zapobiega wydzielaniu zapachu.
  • Podpaski i wkładki Loffme są najcieńsze ze wszystkich podpasek wielorazowych, szybkoschnące, a zarazem, dzięki unikalnej strukturze materiału, niewiarygodnie chłonne.

Wielorazowe wkładki laktacyjne –  wykonane z chłonnego, materiału barierowego z dodatkiem jonów srebra, o potwierdzonych badaniami właściwościach leczniczych. Wkładki Loffme są cienkie i miękkie. Wspomagają pielęgnację podrażnionych sutków. Paroprzepuszczalna, wodoodporna membrana wewnątrz wkładek zapobiega wyciekom pokarmu na bieliznę, umożliwiając jednocześnie stały dopływ powietrza.

 

Odbierz RABAT -10% i zrealizuj zakupy zero waste na www.loffme.com

 

ODBIERZ VOUCHER