Kringle Candle – Naturalne świece zapachowe!

ODBIERZ VOUCHER

Kringle Candle – Naturalne świece zapachowe!

TYLKO TERAZ ODBIERZ RABAT -15% na wszystkie świece!

Różnorodność i gwarancja jakości produktów, marki premium o wysokiej jakości. Wyjątkowe kompozycje zapachów światowej marki Kringle Candle oraz Country Candle

Kolecja Kringle Candle oraz Country Candle oferują:

  • Unikalne, autentyczne i naturalne
  • 100% wyprodukowane w USA
  • Słoje do wielokrotnego użytku i recyklingu
  • Zaangażowanie w jakość, nowoczesne trendy i design
  • Konkurencyjne ceny adekwatne do jakości
  • Najlepsze świece zapachowe, które mogą kupić Twoi klienci

Od ponad 40 lat rodzina Kittridge działa w branży świec zapachowych. Michael Kittridge II jako założyciel marki Yankee Candle zmienił współczesny świat prezentów i upominków. Michael (Mick) Kittridge III założyciel firmy Kringle Candle Company zaprojektował nową, pięknie pachnącą, białą świecę Kringle Candle – idealną do każdego stylu życia jak i wystroju wnętrza.

Chociaż Mick był młody, kiedy jego ojciec sprzedawał Yankee Candle, jego dzieciństwo było wypełnione zdobywaniem doświadczenia oraz nauką o woskach i zapachach pod czujnym okiem mistrza Michael Kittridge II. Dziedzictwo rodziny Kittridge zaowocowało w Mick’u inspiracją do stworzenia produktów najwyższej klasy o autentycznych i naturalnych zapachach, w których dbałość o szczegóły i jakość stanowi priorytet firmy.

Kringle Candle jest wiodącym producentem zapachowych białych świec

W 2017 roku wprowadziliśmy na rynek nową markę Country Candle oferującą klientom świece o silnie intensywnych zapachach powstałych z rodzinnych receptur Kittridge.

Kolekcja dostępna jest w klasycznym stylu słoika – naturalny wybór – ponieważ tata Mick’a tworzył swoje ulubione świece, właśnie w takim stylu.

Dziedzictwo rodziny Kittridge, doświadczenie i innowacyjność pozwala tworzyć produkty o najwyższej jakości, autentycznych i naturalnych zapachach, które spełniają oczekiwania swoich klientów przynosząc im radość i szczęście.

 

Odbierz KOD RABATOWY i kup zapachowe świece na www.kringle.pl

 

 

Warunki Programu Partnerskiego Beauty&Fun

ODBIERZ VOUCHER