NotiOne go! – odnajdzie to, co zgubione!

ODBIERZ VOUCHER

NotiOne go! – odnajdzie to, co zgubione!

ODBIERZ RABAT -30% na Twój notiOne go!

Czym jest notiOne go?

notiOne to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, osobom starszym, zwierzętom, cennym przedmiotom codziennego użytku jak klucze, portfel, torebka i pojazdom (samochód, rower, motocykl). Kompaktowe urządzenie w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala odnaleźć to co dla nas cenne.

Niewielki lokalizator notiOne go! pozwoli sprawdzić w aplikacji, gdzie jest to, czego szukasz. Odnajdzie Twoją zgubę  zarówno w pobliżu, jak i ze znacznie dalszych odległości. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy będzie wyciszony.

  • Dłuższy czas działania na jednej baterii
  • Głośniejszy sygnał dźwiękowy
  • Jeszcze skuteczniejsze działanie
  • Nowy design i modne kolory

 

Zasada działania tego rozwiązania jest niezwykle prosta i skuteczna.

notiOne przymocowany np. do kluczy, w sposób ciągły wysyła sygnał nadawczy pozwalający na jego identyfikację. Sygnał automatycznie odbierany jest przez znajdujące się w promieniu kilkudziesięciu metrów smartfony z zainstalowaną aplikacją notiOne lub inną aplikacją współpracującą z systemem. Informacja o lokalizacji zguby przesyłana jest następne na telefon Odbiorcy i wyświetlana na mapie aplikacji notiOne. W ten sposób informacje o tym gdzie znajduje się zguba, przesyłane mogą być nawet z odległych krańców Polski!

Rozwiązanie zostało stworzone w oparciu o działanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem technologii Bluetooth Smart 4.0+ LE. Obecnie aplikacja działa na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android oraz iOS oraz poprzez stronę internetową: https://web.notione.com

Funkcje aplikacji notiOne Mapa – miejsce, w którym po raz ostatni wychwycony został sygnał z lokalizatora wyświetla się w aplikacji notiOne w postaci adresu i znacznika na mapie. Można również sprawdzić historię lokalizacji z ostatnich 30 dni. Szukaj w pobliżu – funkcja przydatna szczególnie w przypadku poszukiwań typu: „to musi gdzieś tu być” (np. klucze w domu). Po jej uruchomieniu, na wyświetlaczu pojawia się ikonka radaru naprowadzająca na miejsce ukrycia poszukiwanego przedmiotu, do którego przymocowany jest notiOne. Im bliżej przedmiotu jesteśmy, tym większy jest zasięg na radarze. Sygnał dźwiękowy emitowany przez lokalizator oraz świecąca dioda dodatkowo ułatwiają poszukiwania. Znajdź telefon – szukasz telefonu znajdującego się gdzieś w pobliżu? Naciśnięcie notiOne spowoduje, że telefon, z którym został sparowany zaczynie dzwonić, nawet jeśli jest wyciszony.

Szukając tego co zgubiłeś, nie jesteś sam!

Żadne z podobnych urządzeń działających w Polsce, opartych na technologii bluetooth, nie ma tak szerokiego wsparcia aplikacji współpracujących z systemem. Standardowe urządzenia mają zazwyczaj zdolność lokalizowania ograniczoną do kilkudziesięciu metrów. Urządzenie notiOne, dzięki wsparciu ponad 1 miliona użytkowników aplikacji wspierających, pomaga odnaleźć zgubę nawet w odległych krańcach Polski. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie i jedyny taki system w Polsce. Rozwiązanie zostało doskonale przemyślane pod kątem potrzeb każdego użytkownika.
Do dyspozycji są dwie praktyczne formy urządzenia: wielofunkcyjny brelok oraz gustowna opaska na rękę dla dzieci. Materiał, z którego wykonany został notiOne jest wytrzymały, hypoalergiczny i nietoksyczny, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nawet najmłodszych użytkowników. Urządzenie jest również odporne na warunki atmosferyczne.

  • Krótkie opisy produktowe Lokalizator dla psa – Niewielki lokalizator notiOne przymocowany do obroży, pomoże Ci sprawdzić w darmowej aplikacji, gdzie jest Twój pies. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale i na znacznie dalsze odległości (nawet z drugiego końca Polski).
  • Lokalizator dziecka – Niewielki brelok notiOne przymocowany np. do kurteczki lub tornistra, daje Ci możliwość sprawdzenia w darmowej aplikacji, gdzie jest Twoje dziecko. notiOne wskazuje lokalizację nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.
  • Lokalizator roweru – Niewielki breloczek notiOne przymocowany np. pod siodełkiem, pomoże Ci sprawdzić w aplikacji, gdzie jest Twój rower. Zlokalizuje skradziony pojazd nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.
  • Lokalizator kluczy –  Niewielki lokalizator notiOne pomoże zlokalizować klucze, rower, portfel oraz inne cenne przedmioty. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.

 

Pobierz KOD RABATOWY -30% i wybierz Twój „notiOne go” na www.notione.pl

ODBIERZ VOUCHER