Lider franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej – DepilConcept Polska

W dniu 11 czerwca 2021 roku, w hotelu Airport Okęcie, w Warszawie odbyła się uroczysta XIII Gala Finałowa Polish Businesswomen Awards organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Decyzją kapituły konkursowej DepilConcept Polska został liderem franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej!

 

 

Franczyza DepilConcept Polska

 

 

 

DepilConcept Polska liderem franczyzy dla kobiet w branży kosmetycznej! 

Przyznana nominacja oraz nagroda jest ukoronowaniem intensywnego rozwoju 10 lat marki DepilConcept Polska, która jest dziś największą siecią trwałej depilacji w kraju. Trudny okres ostatnich miesięcy pandemicznych pokazał siłę tworzących franczyzę przedsiębiorczyń, właścicielek salonów i wyjątkowość know-how biznesu, która przełożyła się na sukces gabinetów w tym wyjątkowym i trudnym czasie.

Zapraszamy do obejrzenia gali. LINK GALA > https://fb.watch/6hAC59P5BV/

 

BusinessWoman Awards

 

„Markę DepilConcept tworzą kobiety. Dziś mamy w Polsce blisko 60 salonów! Funkcjonujemy już 10 lat na rynku!” – powiedziała Karolina Buczek, Operations Manager DepilConcept Polska, która w imieniu marki odebrała statuetkę Polish Businesswomen Awards.

„Dziękujemy kapitule konkursowej oraz wszystkim pracownikom oraz franczyzobiorcom DepilConcept Polska, którym dedykujemy nagrodę!” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Franchise Business Development Manager DepilConcept Polska.

 

 

Magazyn „Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

 

Dołącz do sieci franczyzowej DepilConcept Polska! 

DepilConcept jest nowatorską i unikatową na skalę światową koncepcją biznesową. Zapraszamy do wspólnego wyznaczania trendów na rynku usług kosmetycznych w ramach franczyzy DepilConcept. Nasza oferta biznesowa skierowana jest zarówno do nowych franczyzobiorców, jak i do osób posiadających już salon kosmetyczny. Napisz do nas, a znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonujące rozwiązanie biznesowe.

Zobacz także  Raport: Dlaczego warto wybrać franczyzę w 2023 roku

 

KLIKNIJ ABY DOŁACZYĆ > 

Lider Franczyzy Dla Kobiet w Branży Kosmetycznej DepilConcept Polska Polish BusinessWomen Awards

Rate this post