No hair! No care! Męska depilacja – co powinieneś wiedzieć

No hair! No care! Męska depilacja już nie jest tematem tabu, o którym mężczyźni nie rozmawiają. Panowie coraz częściej decydują się na komfortowe zabiegi depilacji w profesjonalnych gabinetach przy wykorzystaniu wosku lub trwałych metod depilacji m.in.: SHR in Motion lub wybierając depilację laserową. Zastanawiasz się, które strefy ciała mężczyźni najczęściej depilują? Przychodzimy z odpowiedzią!

 

Mężczyźni coraz częściej zauważają zalety profesjonalnej depilacji w gabinecie. Do wyboru są określony strefy m.in.:  linia koszulowa, broda, klatka piersiowa, plecy, pachy lub miejsca intymne.

Kiedy mężczyzna powinien się depilować?

Decyzja dotycząca trwałej depilacji laserowej lub SHR in Motion jest bardzo indywidualna. Decyzja o rozpoczęciu fototerapii wynika z faktu dostrzeżenia, że włosy przeszkadzają w aktywności fizycznej m.in.: siłowania, basen, bieganie lub dla komfortu przy bujnym owłosieniu pleców, ramion, które czasami stwarzają dyskomfort. Dla nas ważne jest, aby każdy mężczyzna czuł się komfortowo we własnym ciele, bez względu na to czy się depiluje, czy też nie. Zawsze jesteś ok!

Dodatkowo istnieje jeszcze kilka innych ważnych powodów dla trwałej depilacji u mężczyzn!

 

Męska depilacja dla mężczyzn ipl laserowa wosk shr

 

Trwała depilacja męskich pach – dla większej higieny

Depilacja SHR in Motion lub depilacja laserowa pach wpływa na utrzymanie higieny u mężczyzn, szczególnie podczas uprawiania sportu lub sterujących sytuacji. Za nieprzyjemny zapach potu odpowiadają bakterie bytujące na powierzchni skóry – rozkładają one pot i uwalniane są „pachnące” związki. Pamiętaj, że im więcej masz włosków pod pachami, tym więcej masz potu, który się na nich osadza! Brak owłosienia pod pachami zapewnia lepszą „wentylację” i brak dodatkowej przestrzeni „magazynowej” dla bakterii. Regularne usuwanie włosków podczas zabiegów depilacji w gabinetach DepilConcept z okolicy pach sprawia, że problem pocenia się jest mniej uciążliwy, a skóra dłużej pozostaje świeża! Co ważne zabieg trwałej depilacji jest bezbolesny, komfortowy przy zachowaniu prywatności i najwyższych norm higienicznych. Każdy Klient przy zabiegu trwałej depilacji pach otrzymuje Certyfikat Gwarancji.

Zobacz także  Podejmij Wyzwanie #DepilConceptBIKINI i weź udział w konkursie

 

Męska depilacja dla mężczyzn ipl laserowa wosk shr

 

Trwała depilacja męskich okolic intymnych – dla większej higieny i estetyki

Męska depilacja miejsc intymnych głownie dotyczy podniesienia komfortu w relacjach intymnych między partnerami.  Estetyka ma tu duże znaczenie – dodatkowo zwiększa się poziom higieny. Pamiętajmy, że strefy intymne u mężczyzn są wyjątkowo narażone na różnego rodzaju infekcje, dlatego zamiast tradycyjnego golenia miejsc intymnych, które powoduje liczne podrażnienia i wrastające włoski, rekomendujemy bezbolesną i trwałą depilację SHR in Motion. Depilacja męskiego bikini to 2 strefy w przypadku bikini płytkiego lub 3 strefy w przypadku bikini głębokiego. Każdy Klient przy zabiegu trwałej depilacji miejsc intymnych otrzymuje Certyfikat Gwarancji.

Męska depilacja dla mężczyzn ipl laserowa wosk shr

 

Trwała depilacja klatki piersiowej i pleców – dla wygody i estetyki

Delikatne owłosienie męskiej klatki piersiowej jest akceptowane przez większość mężczyzn. Problem zaczyna pojawiać się, gdy jest dużo owłosienia, włosy są grube, ciemne i nie mamy nad nimi kontroli. Takie męskie owłosienie może być nieestetyczne. Bywa też, że sprawiają praktyczne problemy, np. włoski wystają spod koszuli lub zahaczają o suwaki w odzieży. Niektórzy mężczyźni pragną również pozbyć się włosków na plecach. Pamiętajmy, że tradycyjne usuwanie owłosienia maszynką do golenia z pleców i klatki piersiowej powoduje podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne mieszków włosowych m.in.: mogą powstać ropnie, czyraki, kaszaki – bolesne krosty do usunięcia chirurgicznego. Dlatego rekomendujemy trwałą depilację, dzięki której można uniknąć nieprzyjemnych schorzeń związanych ze skórą. Zabiegi fototerapii są też uzupełnieniem leczenia stanu zapalnego skóry. Każdy Klient przy zabiegu trwałej depilacji miejsc intymnych otrzymuje Certyfikat Gwarancji.

 

Męska depilacja dla mężczyzn ipl laserowa wosk shr

Trwała depilacja nóg i rąk – strefa sportowców

Mężczyźni najczęściej decydują się na trwałą depilacja lub depilację woskiem, gdy aktywnie spędzają wolny czas – uprawiając sporty. Związane jest to z estetyką, ograniczeniem problemów z poceniem, ale również chęcią zwiększenia bezpieczeństwa czy poprawy wyników sportowych. Dla sportowców jeżdżących na rowerze ważny jest brak włosów na nogach, które mogą wkręcić się w rower i doprowadzić do poważnego wypadku, ale też przy leczeniu i gojeniu się podrażnień i zranień. Z kolei wyczynowi sportowcy: pływacy, kolarze, biegacze mając gładkie ciało, mogą poprawić swoje wyniki sportowe – tu liczy się każda sekunda. W przypadku jazdy na rowerze na dystansie 40 kilometrów można zaoszczędzić nawet minutę! Oczywiście jest to związane z mniejszym oporem powietrza! Każdy Klient przy zabiegu trwałej depilacji miejsc intymnych otrzymuje Certyfikat Gwarancji.

Zobacz także  Wpływ muzyki na ciało i umysł! Poznaj 5 korzyści!

 

Męska depilacja dla mężczyzn ipl laserowa wosk shr

 

 

Pamiętaj! Wybór okolicy ciała, którą poddasz męskiej depilacji, zależy przede wszystkim od Twoich upodobań, rodzaju włosków i stylu życia, jaki prowadzisz.

Niezależnie od tego, z której części ciała będziesz usuwać włoski, wybierz metody, które umożliwiają trwałą redukcję owłosienia i są bezbolesne, co ma duże znaczenie przy miejscach wrażliwych m.in.: trwała depilacja SHR in Motion w gabinetach DepilConcept.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, porozmawiaj z ekspertem z najbliższego salonu DepilConcept. Mamy ogromne doświadczenie w trwałej męskiej depilacji!

 

Znajdź Twój Salon i zarezerwuj wizytę >

Odbierz Voucher na pierwszą wizytę – zabieg trwałej depilacji (2 strefy) za 29 zł > 

 

3.6/5 - (5 votes)