Podejmij Wyzwanie #DepilConceptBIKINI i weź udział w konkursie

Idealnie byłoby przygotować swoje ciało do lata na długo przed pierwszymi, letnimi promieniami słońca, ale kto wtedy myśli o plażowaniu??
Wiele z nas boryka się z problemami, które blokują naszą spontaniczność. Wrastające włoski, nieprzyjemne, czasem bolące podrażnienia i krostki, które sprawiają dyskomfort. Skóra bez sprężystości, sucha i odwodniona.

Jak zatem przygotować się do lata?

Weź udział w naszym wyzwaniu #DepilConceptBIKINI i czerp inspirację i tipy dotyczące aktywności i zdrowego odżywiania oraz dbałości o swoje ciało.

Śledź nasze social media, zaglądaj na stronę www, gdzie będziemy publikować motywatory: plany, porady dotyczące ćwiczeń od naszych partnerów, tipy dotyczące aktywności, odżywiania i pielęgnacji ciała, a w szczególności bikini.

Jak wziąć dział?

  1.  W komentarzu pod tym postem konkursowym oznacz wybraną osobę oraz napisz dlaczego ta osoba powinna wygrać. Możesz oznaczyć swoją przyjaciółkę, siostrę, mamę lub siebie.
  2. Polub nasz IG @depilconcept.polska
  3. W komentarzach używaj hashtagu #DepilConceptBIKINI
  4. Wykonaj powyższe czynności. Publikuj swoje zdjęcia z wyzwań, używając hashtagu #DepilConceptBIKINI, komentuj posty dotyczące wyzwania bikini na naszym centralnym profilu FB i IG @depilconcept.polska.
Zobacz także  HomeConcept - peelinguj skórę w domu!

Na najbardziej zaangażowanych czekają super nagrody:

  • I miejsce: Seria 10 zabiegów BIKINI trwałej depilacji SHR in Motion w wybranym salonie DepilConcept w całej Polsce o wartości 1800zł oraz 6 treningów EMS o wartości 1494zł od BODYTEC20+ !!!

  • II miejsce: Seria 5 zabiegów BIKINI trwałej depilacji SHR in Motion w wybranym salonie DepilConcept w całej Polsce.

  • III miejsce: Zestaw 3 kosmetyków Concept PLUS – Peeling Actiderm, UVBlock i Hidraderm.

Finał akcji: 29 lipca!
Data nie jest bez znaczenia!
5/5 - (1 vote)