Jak dobrze być sobą !

„Jak dobrze być sobą” to nasze konkursowe hasło, którym zachęcaliśmy nasze klientki z całej Polski do wzięcia udziału w wyzwaniu „Zostań Naszą DepilWoman”.

Odwaga do podjęcia wyzwania w konkursie to, przede wszystkim, odwaga do bycia sobą. Dziękujemy za wybranie naszych usług i udział w konkursie wszystkim, którzy przesłali do nas swoje zgłoszenia. Zdecydowaliśmy się nagrodzić historie, które pokazują Waszą osobowość i mówią o efektach depilacji, a także o tym, jak zmienił się wasz styl życia po wykonaniu serii zabiegów.

Doceniamy Wasze zaufanie i to, że zdecydowałyście się oddać w ręce naszych specjalistów od trwałej depilacji. Niech historie poniżej zachęcą tych, którzy jeszcze się wahają, aby raz na zawsze i skutecznie rozprawić się z problemem zbędnego owłosienia.

 

Sylwia z Wałbrzycha, 52 lata, pisze do nas w konkursowym zgłoszeniu:

„Moją pasją od zawsze jest sport i cieszę się, że mogę ją dzielić z moim mężem. Jestem zawodniczką w wyciskaniu sztangi leżąc. Ale to nie wszystko! Od ponad roku chodzę na treningi na trampolinach, jestem kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań! Dzięki zabiegom w DepilConcept mogę cieszyć się z tego, co lubię najbardziej, nie zastanawiając się czy gdzieś nie widać zbędnego owłosienia. Czuję się teraz bardzo komfortowo i o to właśnie chodzi! Jestem bardzo usatysfakcjonowana efektem jaki osiągnęłam dzięki DepilConcept […]. Na razie wykonałam zabieg okolic intymnych, ale planuje zadbać też o resztę ciała”.

Alicja, opowiedziała nam w mailu historię swojej przemiany:

„Jestem trenerem i sportowcem. Trenując pływanie cztery razy w tygodniu, biegi cztery razy w tygodniu i rower dwa razy w tygodniu, walczyłam z niechcianymi włoskami ze skutkiem… opłakanym. O ile na następny dzień po depilacji skóra wyglądała ok, tak w kolejnych moje łydki i szczególnie bikini wyglądały jakbym potraktowała je tarką! Chodziłam jak John Wayne i udawałam, że nic mi nie jest, a na basenie pojawiałam się już tylko w stroju startowym. Na treningach biegowych i rowerowych było tylko trochę lepiej, bo o ile przez trzy pory roku można chować nogi pod długimi legginsami, tak latem nie da się trenować będąc tak ubranym. Miałam dosyć. Trafiłam na reklamę DepilConcept w mediach społecznościowych i już następnego dnia byłam w gabinecie na konsultacji.
I teraz najlepsze!
Ja nie wiem, na co ja tyle czasu czekałam??? Już po pierwszej depilacji efekty były oszałamiające, kolejne wizyty tylko podtrzymują mój stan zachwytu […]. Jak zmieniła się jakość mojego życia po depilacji w DepilConcept?
Diametralnie! Jestem zachwycona, jestem wdzięczna! Mogę robić cokolwiek zechcę, gdziekolwiek zechcę. Mogę być całkowicie sobą. I uwielbiam ten stan!”

 

Zobacz także  Czy hirsutyzm jest wskazaniem do depilacji IPL?

 

 Izabela również dzieli się z nami swoim doświadczeniem:

“Zmiana jakości życia po trwałej depilacji to tak naprawdę stanie się kobietą na nowo. W dodatku pewną siebie kobietą, która po wielu latach kompleksu nadmiernego owłosienia na przedramionach, w końcu czuje się fantastycznie w swoim ciele i nie czuje się zawstydzona, a tym bardziej nie chce się chować pod długimi rękawami! To wspaniale uczucie czuć się wyzwoloną wewnątrz i na zewnątrz! Jestem bardzo wdzięczna, że udało się tego dokonać w tak prosty i bezinwazyjny sposób, a w dodatku w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze”.

Iwona, 36 lat, pisze:

„Moje zainteresowania to dobra książka, wycieczki i sport. Jak zmieniła się moja jakość życia po depilacji? Mogłabym napisać elaborat na ten temat jak przyjaźnie i miło jest w Waszym gabinecie. Ale zdecydowanie najważniejsze jest to, że wreszcie moje życie jest komfortowe, a to wielka ulga. Kiedy moje dzieci (a jest ich troje) wpadają nagle na pomysł – basen – nie wpadam już w popłoch bo pół godziny stracę na golenie – teraz po prostu wkładam kostium i jedziemy! Dziękuję Wam bardzo za tę wolność!“.

Jola z Warszawy, lat 26, opowiedziała nam jak wygląda jej życie po zastosowaniu serii zabiegów trwałej depilacji:

„Jakość mojego życia po trwałej depilacji w DepilConcept zmieniła się diametralnie! Przez natłok zajęć i obowiązków, depilacja zawsze była uciążliwym i czasochłonnym zajęciem, a teraz, gdy gładka skóra towarzyszy mi na co dzień, mogę spontanicznie jechać na saunę czy squasha i nie przejmować się, że nie miałam czasu o siebie wcześniej zadbać. Gładką skórę docenia także mój partner bo każdy wie, jak delikatna skóra, potrafi być przyjemna w dotyku. No i o czym nie można zapomnieć to, przede wszystkim, koniec podrażnień i zacięć, które niestety, ale często towarzyszyły mi po zastosowaniu maszynki. Jeśli ktoś mnie pyta czy warto, zawsze odpowiadam, że to jest totalny sztos i to najlepsze, co polecam każdej kobiecie aby czuła się seksowna i zadbana w każdym momencie”.

 

Historie naszych klientek, które wzięły udział w zadaniu konkursowym to dla nas dowód na to, że fotodepilacja jest trwałym i skutecznym sposobem na podniesienie komfortu życia.

Dostajemy od Was wiadomości z podziękowaniami za sukces, którym jest pozbycie się niechcianego owłosienia. To nasz wspólny sukces! My nieustannie pracujemy nad tym, żeby podnosić jakość świadczonych przez nas usług, Wy możecie w komfortowej atmosferze poddać się zabiegom, które pomagają Wam poczuć wreszcie swobodę na co dzień i dzięki którym, będziecie mogły zapomnieć o codziennej depilacji.

Zobacz także  Golenie bikini - sprawdź sposoby na depilację okolic bikini

 

 

Im bardziej będziemy szczęśliwe ze sobą, tym bardziej to szczęście będzie zauważalne również przez innych wokoło!

Warto pamiętać, że pielęgnacja ciała to również pielęgnacja naszego wnętrza. Dobrze jest poświęcić sobie uwagę i zadbać o siebie, bo przekłada się to później na relacje z otoczeniem. Historie Sylwii, Alicji, Izabeli, Iwony i Joli pokazują, że w życiu spotyka nas wiele okazji, które mogą nam umknąć z błahego powodu – jednym z nich może być np. wstyd przed odkryciem swojego ciała i zbędne owłosienie. Co prawda wraz z upływem czasu nabieramy do siebie większego dystansu, łatwiej nam przychodzi akceptacja siebie, traktujemy siebie nieco łaskawiej. Ale nadal możliwość zapomnienia o codziennej rutynie to niesamowity komfort i wygoda, a przede wszystkim zaoszczędzony czas, który możemy przeznaczyć na zupełnie inne aktywności i realizację siebie, na bycie tym, kim naprawdę jesteśmy, na rozwój swoich pasji i zainteresowań, na relaks i luz, na niemyślenie o codziennych spotkaniach z… maszynką do golenia.

 

 

Pewność siebie dzięki gładkiej skórze? Tak!

Zbędne owłosienie to nadal temat tabu. Szczególną uwagę powinniśmy poświęcić mu w bardzo ważnym momencie naszego życia – w okresie dojrzewania, kiedy to intensywnie kształtuje się nasza osobowość. Wrażliwa psychika nastolatków często nie radzi sobie z kompleksami, a to z kolei ma wpływ na budowanie pewności siebie w dalszym życiu. Warto rozprawić się z problemem zbędnego owłosienia najwcześniej jak tylko jest to możliwe.

I najważniejsze – trzeba to zrobić skutecznie, bo przestarzałe metody spowodują, że problem będzie wracał jak bumerang i nie pozwoli nam o sobie nigdy zapomnieć. Warto umówić się na indywidualną konsultację ze specjalistą w najbliższym salonie DepilConcept, reszta pójdzie już gładko. Wolność to nie tylko możliwość wygłaszania swoich poglądów czy wyrażania siebie poprzez ubranie czy różne aktywności. Wolność to przede wszystkim styl życia – życia bez niepotrzebnych ograniczeń. A troska o wygląd zewnętrzny to bardzo ważny element budowania pewności siebie.


„Jak dobrze być sobą” to nie tylko pusty slogan reklamowy.

„Być sobą” znaczy dla nas, specjalistów od trwałej depilacji, coś znacznie więcej. To kluczowy element naszej misji. Chcemy, aby nasze klientki były wolne od ograniczeń jakie nakłada na nie zbędne owłosienie. Jeśli włosy mają rosnąć gdziekolwiek to… niech rosną tylko na głowie – tam nigdy nie będzie ich za dużo, ale w innych miejscach mówimy im stanowczo „NIE”.

Gładka skóra to większa pewność siebie, a to z kolei podstawa do realizacji kolejnych celów i sięgania po więcej. Pomagamy nie tylko kobietom, ale i mężczyznom, którzy też chcą pozbyć się problemu wrastających włosków po goleniu czy podrażnień wywołanych stosowaniem maszynki. Chcemy, żebyście wszyscy mogli czerpać z życia jak najwięcej i żebyście jak najmniej przejmowali się tym, że nie jesteście gotowi na nowe wyzwania jak chociażby pójście na basen, siłownię czy wyjazd na wakacje last minute. Te sytuacje często wymagają od nas wcześniejszych przygotowań, a zdarza się, że pojawiają się bardzo spontanicznie. Szkoda z nich rezygnować zawodu niewykonanej wcześniej depilacji!

Niech przytoczone wypowiedzi naszych zadowolonych klientek zachęcą Was do podjęcia wyzwania. Niech zmotywują Was do skutecznej walki z niechcianym owłosieniem. Nasi specjaliści z pewnością Wam w tym pomogą. Kiedyś to kobiety podkradały maszynki do golenia mężczyznom, dziś to mężczyźni kradną nam metody do walki z niechcianym owłosieniem i coraz częściej pojawiają się też w naszych salonach. SHR in motion to droga do wolności, większego komfortu w życiu i przede wszystkim do… siebie! Bądźcie takimi, jakimi jesteście naprawdę, bądźcie wolne od ograniczeń! Ze wsparciem naszych specjalistów droga do sukcesu będzie naprawdę gładka!

 

 

4.6/5 - (9 votes)