Zabiegi i sprzęt w gabinecie franczyzowym DepilConcept

Jednym w ważnych aspektów prowadzonego biznesu w ramach franczyzy DepilConcept jest nowoczesny sprzęt oraz zabiegi trwałej depilacji z nim powiązane. Dzięki innowacyjnej technologii oraz własnemu serwisowi franczyzodawca zapewnia ciągłość prowadzonego biznesu oraz skuteczność prowadzonych serii m.in.: trwałej depilacji SHR in Motion. Prowadzone działania marketingowe i operacyjne zapewniają wysoką rentowność biznesu. 

 

Jakie są warianty urządzeń w ramach inwestycji?

Zastanawiając się nad otwarciem salonu kosmetycznego mamy kilka wariantów do wyboru:

  • Urządzenie w wynajmie (Plan Rental)
  • Urządzenie w leasingu (Plan Rental)
  • Zakupienie urządzania lub urządzeń na własność (Plan Standard lub Dynamic)

Dodatkowo mamy zapewniony serwis oraz coroczny wymagany przez franczyzodawcę przegląd  – co zdecydowanie wpływa na stabilność i bezpieczeństwo Twojej działalności gospodarczej. W przypadku np.: awarii otrzymujemy urządzanie zastępcze lub nasze urządzenie jest naprawiane na miejscu przez serwis – w jak najszybszym możliwym czasie, aby nie miało to wpływu na wizyty klientów. Franczyzobiorca otrzymuje wsparcie techniczne przez cały okres współpracy. Wszelkie naprawy wykonuje serwis franczyzodawcy – nowe urządzenie posiada gwarancję nieodpłatnych napraw. Franczyzobiorca ponosi koszty eksploatacji, obejmującej systematyczną wymianę lampy, która posiada określoną żywotność określaną liczbą strzałów.

 

 

Franczyza DepilConcept

 

 

Ile urządzeń jest wymaganych w salonie?

W zależności od wielkości salonu wymagane są docelowo dwa urządzania – w dwóch gabinetach. Pierwsze urządzenie jest potrzebne na start – z czasem możemy zakupić kolejne. Ilość urządzeń jest podyktowana ilością obsługiwanych klientów – im jest ich więcej tym szybciej zdecydujemy się na zakup kolejnego.

Zobacz także  Rekordowe wyniki salonów w sieci franczyzowej DepilConcept

Aktualnie są salony, które planują w ramach jednego salonu nawet trzy urządzania i jest to efektem dużego obłożenia kalendarza rezerwacji wizyt. Dla większego komfortu klientów oraz pracowników kolejne urządzania pozwalają na większą efektywność i rentowność biznesu.

 

 

DepilConcept Franczyza

 

 

 

Jaki sprzęt jest wykorzystywany w gabinetach?

Urządzenia dostarczane są franczyzobiorcy przez franczyzodawcę. Technologia w nich wykorzystana to SHR in Motion dla trwałej depilacji oraz ELIGHT dla zabiegów m.in.: fotoodmładzania, które stanowią uzupełnienie standardowej oferty zabiegowej. Serwis dokonywany jest wyłącznie przez DepilConcept.

Czym jest  depilacja SHR (Super Hair Removal) in Motion?

Technologia SHR jest najnowszą odsłoną technologii IPL i wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotodepilacji. Fotodepilacja SHR zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli “w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej, łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego. Urządzenie IPL w technologii SHR in Motion jest tak samo skuteczne jak zabiegi trwałej depilacji wykonywane urządzaniami laserowymi, które również wykorzystują SHR – należy tu jednak zaznaczyć, że zabiegi trwałej depilacji w sieci franczyzowej DepilConcept są bezbolesne – co jest bardzo istotne dla klientek pod kątem większego komfortu i satysfakcji z wykonywanej serii zabiegów (minimum 7-10 zabiegów).

Czym jest E-LIGHT (IPL+RF)?

Fotoodmładzanie stanowi przełom w walce z oznakami starzenia się skóry. Najnowocześniejsza technologia pozwala oddziaływać na skórę w sposób nieinwazyjny, ponieważ nie dochodzi do przerwania powierzchni naskórka. Zabiegi E-LIGHT (IPL+RF fale radiowe) skutecznie zmniejszają oznaki starzenia, związanego z wiekiem i szkodliwym działaniem promieni słonecznych, gwarantując jednocześnie niskie ryzyko komplikacji i zerowy czas rekonwalescencji.

Zobacz także  RAPORT Womenomics: 8 na 10 Polek czuje się niezależna finansowo

W obu przypadkach głowic SHR in Motion oraz ELIGHT serwis DepilConcept monitoruje moc wykonywanych strzałów dla najwyższej efektywności prowadzonych serii.

 

Franczyza DepilConcept

 

Jak często klient wykonuje zabiegi w ramach sieci franczyzowej DepilConcept?

Dużym atutem biznesu trwałej depilacji jest konieczność wykonania minimum 7-10 zabiegów co wpływa na stworzenie wyjątkowej relacji z klientami. Następnie w celu utrzymania efektu trwałej redukcji owłosienia konieczne są zabiegi przypominające – jako, że ciało ludzkie z czasem regeneruje się. Ważną informacją jest fakt, że ilość zabiegów jest ustalana indywidulanie w zależności od rodzaju owłosienia oraz indywidualnych predyspozycji organizmu.

Sieć franczyzowa DepilConcept ma już ponad 10 lat doświadczania w prowadzaniu zabiegów trwałej depilacji. Dlatego sieć w 2019 roku podjęła decyzję o wprowadzaniu CERTYFIKATU GWARANCJI – co jest potwierdzeniem dla wszystkich klientów o najwyższej jakości oraz efektywności fototerapii.

 

Franchising

 

 

Jaka jest cena zabiegów w salonie DepilConcept?

Celem DepilConcept od 10 lat jest upowszechnianie zabiegów trwałej depilacji. Dawnej były one drogie i przeznaczone dla wąskiej grupy klientów, dziś dzięki m.in.: DepilConcept stały się dostępne dla każdego! Cena zabiegu trwałej depilacji jednej strefy wynosi 80 zł. W salonach dostępne są pakiety zabiegów z rabatami do 45%. Klient może zapłacić za pakiet jednorazowo lub w dedykowanym programie ratalnym.  Dodatkowo franczyzodawca organizuje czasowe akcje specjalne i oferty promocyjne – co znacząco pomaga w zwiększeniu rentowności salonu franczyzodawcy. Uzupełnieniem sprzedaży są zabiegi fotoodmładzania, leczenia trądziku, redukcji rumienia i naczynek oraz naturalne kosmetyki marki własnej ConceptPlus.

 

Dołącz do największej sieci trwałej depilacji w Polsce!

Zastanawiasz się nad własnym biznesem? Skontaktuj się z nami > KLIKNIJ 

 

Franczyza DepilConcept

 

Franczyza

 

Autor: Kamil Miciałkiewicz | Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept

 

5/5 - (1 vote)