Wspieram Lokalne Firmy – Ogólnopolska Akcja wsparcia lokalnych biznesów

Pandemia kronowirusa spowodowała, że wszyscy musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W efekcie zamknięto wiele m.in.: lokalnych sklepów, lokali usługowych, restauracji, hoteli oraz siłowni. Ponowne otwarcia wymagają przestrzegania rygorystycznych zasad bezpieczeństwa dla wspólnego bezpieczeństwa, co jednocześnie ogranicza większość działalności gospodarczych. Wiele lokalnych firm jest w bardzo trudnej sytuacji – każda z nich to przedsiębiorcy i pracownicy! Wykorzystując naszą blisko 10-cio letnią wiedzę i doświadczenie w tworzeniu lokalnych współprac partnerskich w DepilConcept Polska rozpoczynamy Ogólnopolską Akcję „Wspieram Lokalne Firmy” (#WspieramLokalneFirmy). Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

 

 

Kilka słów o nas…

DepilConcept Polska to największa sieć trwałej depilacji w Polsce! Działamy w 41 miastach, w blisko 60 salonach! Każdy gabinet w ramach sieci franczyzowej to przedsiębiorczynie i liderki lokalnego rynku. Spotkajmy się i porozmawiajmy o współpracy!

 

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

 

 

Działamy Lokalnie! PAKIET “LOKALNY BIZNES”

Potrzebujesz wsparcia Twojego lokalnego biznesu? Prowadzisz kwiaciarnię albo zakład fryzjerski? A może jesteś właścicielem osiedlowego sklepu? Już dziś skontaktuj się z Twoim najbliższym salonem DepilConcept Polska, w Twoim mieście i zapytaj o warunki współpracy Partnerskiej w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Wspieram Lokalne Firmy”!
Sprawdź jak bezpłatnie skorzystać z marketingowego Pakietu „Lokalny Biznes” o wartości do 10 000 zł! Porozmawiajmy o tym jak możemy połączyć nasze siły i doświadczanie!

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

 

 

Wsparcie ogólnopolskie! PAKIET “BIZNES POLSKA”

Prowadzisz sklep internetowy? A może jesteś właścicielem sieci punktów usługowych? Przygotowaliśmy dla Twojego biznesu dedykowany i bezpłatny marketingowy Pakiet „Biznes Polska” o wartości do 80 000 zł – obejmujący swoim zasięgiem cały kraj – blisko 60 salonów DepilConcept, w 41 miastach! Sprawdź, jak możemy wesprzeć Twoją firmę!

Pakiety i ich zakres jest indywidualnie ustalany z salonem DepilConcept lub z centralną DepilConcept Polska. Warunki i zasady współpracy są ustalane i akceptowane przez DepilConcept Polska.

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

Dlaczego warto dołączyć do Ogólnopolskiej Akcji „Wspieram Lokalne Firmy”?

• Ułatwienie lokalnych współprac oraz wymiana doświadczeń biznesowych! 
• Możliwe zacieśnienie kontaktów biznesowych!
• Zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności Twojej marki!
• Odkrywanie nowych form działań lokalnych z partnerami: webinary, targi online, prezentacje online itp.
• Ułatwienie pozyskania partnerów dla Twojej firmy!

 

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

 

 

W DepilConcept jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces firmy jest efektem ciężkiej pracy w ramach sieci franczyzowej wszystkich przedsiębiorców i pracowników, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w biznesie jest możliwe. Najważniejsze jest dla nas zwiększanie komfortu życia Klientów!

Dołącz do naszej akcji! Skontaktuj się z Twoim najbliższym salonem DepilConcept Polska! Napisz do nas lub zadzwoń!

 

 

Wspieram Lokalne Firmy

Lista salonów DepilConcept

MIASTO ADRES Telefon E-mail
Białystok Wyszyńskiego 8, lok C 533 214 300 wyszynskiego8@depilconcept.pl
Białystok II Słonimska 21 lok.4 727 935 506 slonimska21@depilconcept.pl
Bielsko-Biała Kunickiego 9 734 167 191 kunickiego9@depilconcept.pl
Bydgoszcz Poznańska 7 886 177 698 poznanska7@depilconcept.pl
Bytom Wrocławska 9/1 512 512 334 wroclawska9@depilconcept.pl
Częstochowa Garibaldiego 30 519 350 011 garibaldiego30@depilconcept.pl
Elblag (NOWY ADRES) Hetmańska 34 537 530 575 hetmanska34@depilconcept.pl
Gdańsk Heweliusza 11, 12 piętro 58 333 77 33/ 605 503 000 heweliusza11@depilconcept.pl
Gdańsk ul. Jesionowa 1/2 887 102 020 jesionowa1@depilconcept.pl
Gliwice (nowy adres od 15.12) ul. Sobótki 2/1 504 726 444 sobotki2@depilconcept.pl
Jaworzno ul. Królowej Jadwigi 10a/2 ( NOWY ADRES) 735 181 743 KrolowejJadwigi10@depilconcept.pl
Katowice Sobieskiego 11 500 510 249 sobieskiego11@depilconcept.pl
Kielce Stefana Okrzei 18/6 603 265 712 okrzei18@depilconcept.pl
Konin Spółdzielców 31 A lok.1 721 514 914 spoldzielcow31@depilconcept.pl
Koszalin Traugutta 35/7 668 410 005 traugutta35@depilconcept.pl
Kraków Chmieleniec 2a/LU10 698 784 278 chmieleniec2@depilconcept.pl
Kraków Rakowicka 20/3a 881 487 087, 795 926 826 rakowicka20@depilconcept.pl
Kraków Armii krajowej 12 / U5 533 333 788, 533 330 944 armiikrajowej12@depilconcept.pl
Legionowo Ul. Juliusza Słowackiego 37 lokal U1 790 755 757 slowackiego37@depilconcept.pl
Lubin Jana Pawła II 38 535 122 449 janapawla38@depilconcept.pl
Lublin – Jana Sawy Jana Sawy 10 lok 013 578 605 341 janasawy10@depilconcept.pl
Łódź Sterlinga 7 515 855 252 sterlinga7@depilconcept.pl
Nowy Sącz ul. Jana Matejki 33(wejście od ul Kopernika) 669 090 884 matejki33@depilconcept.pl
Olsztyn Wyszyńskiego 1 535 660 940 wyszynskiego1@depilconcept.pl
Opole Piastowska 2/2 724 530 351 piastowska2@depilconcept.pl
Ostrowiec Świętokrzyski Waryńskiego 51 500 200 070 warynskiego51@depilconcept.pl
Piaseczno Poniatowskiego 4,lok.50 504 504 755 poniatowskiego4@depilconcept.pl
Piotrków Trybunalski Modrzewskiego 28/30 882 690 256
Płock Bielska 14A 886 177 722 bielska14@depilconcept.pl
Poznań Marcelińska 94/204 664 377 992 marcelinska94@depilconcept.pl
Pruszków Komorowska 2 lok. U3 538 588 832 komorowska2@depilconcept.pl
Radom Witolda 1 508 016 029 witolda1@depilconcept.pl
Rumia Filtrowa 18/4L 605 388 338 filtrowa18@depilconcept.pl
Rzeszów Staszica 10C 796 151 460 staszica10@depilconcept.pl
Rzeszów II Rejtana 49/4 512 280 574 rejtana49@depilconcept.pl
Sosnowiec Kilińskiego 46/XI 506 966 022 kilinskiego46@depilconcept.pl
Szczecin Al.Powstańców Wielkopolskich 80 LU-2 880 264 702 powstancow80@depilconcept.pl
Szczecin II Pomarańczowa 15A 664 814 945 pomaranczowa15@depilconcept.pl
Tarnowskie Góry Opolska 14a 571 804 417 opolska14@depilconcept.pl
Toruń Lelewela 32, lok.2 694 772 737 lelewela32@depilconcept.pl
Tomaszów Mazowiecki Wiejska 36/38 531 691 519 wiejska36@depilconcept.pl
Tychy ul. Tischnera 63 690 380 830 tischnera63@depilconcept.pl
Wałbrzych Mazowiecka 3, (OK Centrum, p.2) 797 797 890 mazowiecka3@depilconcept.pl
Warszawa Bolkowska 1B, lokal 3 798 608 333 bolkowska1@depilconcept.pl
Warszawa Nocznickiego 25 lokal U5 570 204 600 nocznickiego25@depilconcept.pl
Warszawa Domaniewska 35 lok.2 600 802 614 domaniewska35@depilconcept.pl
Warszawa Opaczewska 43, lok. 11 733 833 020 opaczewska43@depilconcept.pl
Warszawa Jeziorańskiego 6, lok. U2 508 014 444 jezioranskiego6@depilconcept.pl
Warszawa Elektoralna 12A 730 606 063 elektoralna12@depilconcept.pl
Warszawa Poborzańska 37 790 330 332 poborzanska37@depilconcept.pl
Warszawa Aleja KEN 86 505 431 530 ken86@depilconcept.pl
Warszawa Dzielna 21, lok.1 507 678 767 dzielna21@depilconcept.pl
Warszawa Dzieci Warszawy 23 606 801 520 dzieciwarszawy23@depilconcept.pl
Warszawa Kępna 11 a 881 606 063 kepna11@depilconcept.pl
Wrocław Budziszyńska 27a/36 881 203 054 budziszynska27@depilconcept.pl
Wrocław Szczytnicka 28, lok. 1 881 401 010 szczytnicka28@depilconcept.pl
Wrocław Armii Krajowej 48B 881 756 100 armiikrajowej48@depilconcept.pl
Włocławek Chopina 46 lok.2 505 542 142 chopina46@depilconcept.pl
Ząbki Różana 19 lok. U4 798 659 609 rozana19@depilconcept.pl

 

Sprawdź KONTAKT DO SALONU > KLIKNIJ 

Wspieram Lokalne Firmy – Ogólnopolska Akcja wsparcia lokalnych biznesów
5 / (3) 3 głosowało