Superbohaterką 2018 Wysokich Obcasów została Iwona Hartwich! Gratulujemy!

W tegorocznej edycji plebiscytu Superbohaterka 2018 głosami kapituły Wysokich Obcasów została IWONA HARTWICH, która zdobyła również nagrodę czytelniczek i czytelników! Gratulujemy! Życzymy zdrowia i szczęścia! Niech supermoce zawsze będą z Panią!

Kilka słów o Iwonie Hartwich – Superbohaterce 2018!

Matka protestująca w Sejmie. Za to, że otworzyła oczy Polaków na los dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

„Pisała do polityków, prosiła o spotkanie. Bezskutecznie. W końcu zaczęła szukać w internecie tych, którzy ją wesprą – innych rodziców osób z niepełnosprawnościami. Przekonywała: pisma nic nie dają, trzeba wyjść na ulicę. Przekonała i tupnęli” – powiedziała o Iwonie Hartwich Aleksandra Klich, redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów”.

Iwona Hartwich wyprowadziła Jakuba, swojego syna z klatki ograniczeń, bezduszności, bezradności. A wraz z nim z tysięcy klatek tysiące innych polskich niepełnosprawnych. To ona dała siłę innym rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami, żeby wyszli ze swoimi dziećmi z domów, bez wstydu, który bywało, kiedyś im towarzyszył.

A nam, ludziom, którzy myśleli, że osób z niepełnosprawnościami w Polsce nie ma, pokazała ich.

 

Nagroda Superbohaterki od czytelniczek i czytelników! 

 

DepilConcept Wysokie Obcasy Superbohaterka

fot. Dawid Żuchowicz/ Agencja Gazeta

 

Dziękujemy również Wam – Klientki i Klienci – za oddane głosy w konkursie Superbohaterki 2018! Osoby głosujące w plebiscycie otrzymały dedykowane 5 Voucherów na zabiegi w naszych gabinetach! Gratulujemy!

 

DepilConcept Polska partnerem plebiscytu Supebohaterka 2018 Wysokich Obcasów!

 

DepilConcept Wysokie Obcasy Superbohaterka

Przeczytaj więcej o wydarzeniu Superbohaterka WysokichObcasów > 

Rate this post