Relacja z wernisażu fotografii Kat Piweckiej!

2 marca w Eva Park Konstancin-Jeziorna odbyło się niezwykłe wydarzenie: wernisaż fotograficzny Kat Piweckiej. Uczestnicy wystawy byli zachwyceni wyjątkowymi ujęciami, w jakich niezwykła Autorka uchwyciła znane i podziwiane kobiety.

DepilConcept Polska było Partnerem wydarzenia.

W poniedziałek Kat Piwecka, po dziesięciu latach pracy jako fotograf, celebrowała dotychczasowe sukcesy. Wydarzenie odbyło się w pięknym kompleksie Eva Park Park Life & Spa w okolicznościach przyrody Parku Zdrojowego im. hrabiego Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Całe wydarzenie poprowadziła Dorota Michałowska, polska prezenterka, dziennikarka oraz bloggerka.

W cyklu sesji zdjęciowych #photographedbyKatPiwecka przed obiektywem stanęło ponad 40 gwiazd, z których znakomitą większość można było zobaczyć podczas tego wydarzenia.  Kat Piwecka to fotografka, która w cudowny sposób umie podkreślić piękno każdej kobiety! Z każdego portretu emanowała kobieca zmysłowość i energia.

Sportretowane zostały między innymi: Helena NorowiczTamara ArciuchAnita SokołowskaJoanna Jabłczyńska,Agnieszka KawiorskaAnna SkuraDorota GardiasBeata PawlikowskaKamila KamińskaKatarzyna Pakosińska,Katarzyna ZdanowiczAnna DecAnna LucińskaAnna KalczyńskaJoanna SydorKatarzyna DąbrowskaPaulina HoltzAnna JędrzejowskaBeata SadowskaIliana Ramirez oraz Kamila Rowińska.

 

Kat Piwecka wernisaż DepilConcept Polska fotografia Gwiazd Showbiznes

 

 

Kat to fotografka oraz dziennikarka podróżnicza, która w tym roku świętuje 10-lecie pracy twórczej. Przez wiele lat podkreślała na fotografiach piękno kobiet, które były dla niej olbrzymią inspiracją. Szczególnie bliska jej jest fotografia społeczna. Pokazuje za pomocą zdjęć ważne tematy i problemy dotykające innych ludzi. Stworzyła cykl portretów Amazonek „The Beauty and The Breast”, który miał swoją premierę na Starym Rynku w Poznaniu, a następnie był prezentowany w Sejmie RP oraz w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Jej pasją jest również fotografia podróżnicza. Zwiedza i fotografuje najdalsze zakątki świata oraz prowadzi bloga podróżniczego FOTOGRAFKA W PODRÓŻY www.fotografkawpodrozy.pl.

Zobacz także  Depilacja w ciąży - czy jest bezpieczna?

W ostatnich latach jako dziennikarz podróżniczy współpracowała z redakcjami Imperium Kobiet, Law Business Quality, Oh!Me, Matka Polka i ONTV. Od 2016 roku jest autorką cyklu artykułów podróżniczych na portalu Business Insider Polska. Jej wystawę zdjęć podróżniczych „Fotografka w podróży” można było podziwiać na polskich lotniskach.

Obecnie pracuje nad książką – fotoalbumem o Portugalii „In Love With Portugal”, która ukaże się w 2020 roku w Polsce i Portugalii.

 

Depilacja laserowa gwiazd

Rate this post