Podziękujmy razem! Program #DepilBohaterowie

Sytuacja w naszym kraju i na całym świecie jest wyjątkowa. Świat się zmienia na naszych oczach, sprawiając, że czujemy się zaniepokojeni tym, co nas czeka. Dookoła nas są jednak osoby niosące nadzieję na lepsze jutro, to m.in.: pielęgniarki, laborantki, ratowniczki, lekarki – pracownicy służby zdrowia!

Dziś jest właśnie ich dzień! Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia – to nasi bohaterowie z pierwszej linii walki z koronawirusem! Oni działają, gdy my jesteśmy w domu! Dają z siebie 200%! Dlatego rozpoczynamy dedykowany dla nich Program DepilBohaterowie, chcąc nagrodzić ich za włożony wysiłek w niesienie pomocy potrzebującym w chorobie!

 

#BezStrachu #PoczucieMisji #NiesieniePomocy

 

DepilBohaterowie Akcja pomocy lekarzom i pielęgniarkom

 

Nasze salony są w całej Polsce – a wybrane z nich, biorące udział w akcji #DepilBohaterowie będą nagradzać Bohaterki i Bohaterów! Angażujemy się każdego dnia w pomoc naszym Klientkom. Dziś, kiedy nasze gabinety są czasowo zamknięte – działamy i angażujemy się chcąc wspierać tych, którzy bezinteresownie pomagają – aby już po wszystkim, kiedy nasze salony będą ponownie otwarte im podziękować!

 

ETAP I AKCJI – Kontakt z DepilBohaterami – jesteśmy blisko nich!

  • Salony DepilConcept będą kontaktować się ze swoimi Klientami (pielęgniarkami, ratowniczkami i lekarkami), którzy pracują w służbie zdrowia i pytać o samopoczucie, o to, czego potrzebują, będą proponować wsparcie i pomoc w tych trudnych chwilach – będziemy pogłębiać nasze relacje – myślimy o Was! Zawsze jesteśmy blisko naszych Klientów – jako kosmetyczki i kosmetolożki nie zostawiamy ich! Jesteśmy z nimi!

ETAP II AKCJI – zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne po ponownym otwarciu salonów!

  • Po okresie pandemii, w momencie ponownego otwarcia naszych salonów będziemy zapraszać wybranych DepilBohaterów na dedykowany zabieg z koleżanką lub kolegą z pracy – darmowe zabiegi fotoodmładzania dla zmęczonych twarzy lub dłoni lub maska pielęgnacyjna na twarz!
  • Lokalnie salon wytypuje wspólnie z Klientkami nowych DepilBohaterów – salon z lokalnej społeczności wybiera osoby, które się najbardziej angażowały w pomoc (np.: w ankiecie głosowaniu na Facebooku)
  • Każda DepilBohaterka i DepilBohater otrzyma od nas dodatkowo odznakę DepilBohatera!
Zobacz także  Ogólnopolska Akcja Specjalna #WspieramMójSzpital

 

#Młodzi #Ambitni #Ciepliwi

 

 

Z naszych dotychczasowych działań wiemy, że razem możemy więcej!

Nie czekamy na lepsze jutro, ale już dziś działamy i wpieramy tych, którzy o nie walczą dla nas wszystkich!

 

5/5 - (2 votes)