Kwiat Kobiecości: Sesja zdjęciowa do kampanii „Piękna bo zdrowa” 2019

 6. marca 2019 r. w Studio Tęcza w Warszawie odbyła się sesja zdjęciowa do X już edycji kampanii społecznej „Piękna, bo zdrowa”. Organizatorem kampanii jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Ze względu na jubileuszowy charakter kampanii, została zmieniona dotychczasowa koncepcja i Ambasadorami w tym roku zostali Panowie: Łukasz Konopka, Dawid Kwiatkowski, Maciej Orłoś, Cezary Pazura i Andrzej Piaseczny.

 

Fundacja Kwiat Kobiecości DepilConcept Polska

 

 

Po raz kolejny Organizację wsparł duet fotografów Borys Synak & Sebastian Dziechciarz. Koncept oraz hasło przewodnie kampanii zawdzięczamy agencji Advalue. W tym roku za strategię działań marketingowych, koncepcję form audio i video, działania digitalowe oraz dystrybucję treści odpowiada agencja reklamowa Brown Sugar. Za produkcję making of oraz koordynację działań video z sesji zdjęciowych i finału na platformach socialowych odpowiada Warszawska Szkoła Reklamy przy wsparciu Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Zdjęcia backstage zapewniły Katarzyna Gołąbska Photography oraz Anita Kot Warszawska Szkoła Reklamy.

Za realizację fryzur ambasadorów odpowiadała pracownia Jaga Hupało Born to Create. Nad makijażem czuwała marka INGLOT.

 

Fundacja Kwiat Kobiecości DepilConcept Polska

 

 Za catering odpowiadali Partnerzy kampanii: Aurelio – Restauracja, Sztuka, Emocje oraz Croccante.

Celem kampanii „Piękna bo zdrowa” jest przeciwdziałanie rakowi szyjki macicy, propagowanie profilaktycznych badań ginekologicznych oraz zwiększenie świadomości Polek na temat profilaktycznych badań ginekologicznych. Dodatkowo w ramach kampanii, Kwiat Kobiecości dystrybuuje bezpłatne badania cytologiczne oraz inne badania związane z wykryciem raka szyjki macicy.

Partnerem eventu inaugurującego kampanię „Piękna bo zdrowa” DepilConcept Polska!

 

Event inaugurujący kampanię z darmowymi badaniami, rozbudowanym programem artystycznym i merytorycznym na Scenie Głównej oraz dodatkowymi atrakcjami odbędzie się 11-12.05.2019r. pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Zapowiada się wielkie wydarzenie! Z okazji jubileuszowej odsłony planujemy masę atrakcji – a to wszystko dla Was!

Efekt końcowy sesji zdjęciowej będzie można zobaczyć już w maju.

DepilConcept Polska partnerem Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości – szczegóły przedstawimy już w najbliższym czasie! 

 

Przeczytaj więcej > 

Rate this post