Jakoś i przystępna cena podstawą franczyzy

Jakoś i przystępna cena to podstawa funkcjonowania każdego rentownego gabinetu kosmetycznego. Wysoką jakość usług w DepilConcept zapewniają nowoczesne urządzenia SHR in Motion, kosmetyki marki własnej ConceptPlus oraz profesjonalizm pracowników. Dzięki temu sieć franczyzowa oferuje najatrakcyjniejszą na rynku relację pomiędzy ceną, jakością i zakresem usług.

 

Nowoczesne urządzenia w salonach franczyzy DepilConcept.

Technologia SHR in Motion jest najwyższym poziomem technologii IPL. W gabinetach DepilConcept wykorzystujemy ją zabiegów trwałej redukcji owłosienia. Fotodepilacja zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania, tj. In Motion – czyli “w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię, w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu dostarczenia jej wystarczającej, łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.

Druga głowica urządzenia to ELIGHT – połączenie technologii IPL z falami radiowymi. Dzięki temu rozwiązaniu w gabinecie możemy wykonywać dodatkowe usługi m.in.: odmładzania twarzy i ciała, leczenia trądziku, redukcji naczynek czy rumienia. Jest to idealne uzupełnienie dla zabiegów trwałej depilacji – jednocześnie możliwość osiągnięcia większej rentowności biznesu.

Czy wymagany jest przez franczyzobiorcę zakup urządzenia do prowadzanie salonu?

W ramach planów inwestycyjnych franczyzobiorca DepilConcept może zakupić do salonu urządzenie na własność, może je wynająć od franczyzodawcy lub skorzystać z atrakcyjnych ofert leasingowych we własnym banku.

Zobacz także  NOWY SALON DEPILCONCEPT W PRZYGOTOWANIU – STARACHOWICE!

Jaka jest wymagana przez franczyzodawcę ilość urządzeń w gabinecie DepilConcept?

Ilość urządzeń w gabinecie zależy od wielkości salonu. W mniejszych lokalach może funkcjonować jedno, w większych rekomendujemy dwa urządzenia – co znacząco wpływa na komfort i dostępność usługi (możliwość obsługi dwóch klientów w tym samym czasie).

 

Przystępna cena w sieci franczyzowej DepilConcept

Misją sieci franczyzowej DepilConcept jest udostępnienie wszystkim zabiegów trwałej depilacji, które kiedyś były dostępne wyłącznie dla zamożnych klientów – ich cena była wysoka. Od 10 lat marka daje kobietom i mężczyznom „wolność” oraz dostęp do zabiegu trwałej depilacji już za 80 zł za strefę – w przestępnej cenie. Przy wyborze pakietu dostępne są rabaty do -45%. Prowadzone są również akcje specjalne z jeszcze większymi czasowymi rabatami. W salonie klient może dokonać również zakupu ratalnego pakietu.

Dodatkowo każdy klient otrzymuje Certyfikat Gwarancji, który jest potwierdzeniem jakości wykonywanych zabiegów i ich skuteczności – DepilConcept jako pierwszy wprowadził takie rozwiązanie dla potwierdzenia swojej pewnej pozycji na rynku.

 

Kosmetyki marki własnej Concept Plus w gabinecie DepilConcept

ConceptPlus to naturalne kosmetyki powstałe w odpowiedzi na potrzeby pielęgnacyjne klientek gabinetów DepilConcept! Stworzone w oparciu o substancje pochodzące z organicznych upraw biologicznych, wolnych od sztucznych dodatków, nietestowanych na zwierzętach oraz odznaczających się biotechnologiczną jakością. Kosmetyki opracowane są na bazie aktywnych składników pochodzenia morskiego. Kosmetyki z linii profesjonalnej są wykorzystywane przez kosmetyczki w salonie po przeprowadzonym zabiegu trwałej depilacji, lub maseczki pielęgnacyjne po zabiegu fotoodmładzania.

W salonie DepilConcept franczyzobiorca może wyłącznie sprzedawać kosmetyki marki ConceptPlus – stanowi to dodatkowe, atrakcyjne uzupełnienie dochodu salonu. Kosmetyki są rekomendowane w ramach wykonywanej serii zabiegów trwałej depilacji dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.

 

Profesjonalizm pracowników w salonach franczyzy DepilConcept.

 

Zobacz także  Raport specjalny: Jaki biznes wybierają kobiety?

W każdym salonie DepilConcept pracują minimum dwie kosmetyczki i manager (franczyzobiorca – właściciel salonu). Wymogiem sieci franczyzowej jest, aby pracownicy byli z wykształcenia kosmetyczkami lub kosmetolożkami. Od franczyzobiorcy (właściciela) nie wymagamy doświadczenia w kosmetologii, w branży beauty.

Wszyscy pracownicy (w tym właściciele) przed rozpoczęciem pracy  w gabinecie przechodzą przez intensywne pięciodniowe szkolenie w centrali DepilConcept – teoria i praktyka. Potwierdzaniem do wykonywania zabiegów jest certyfikat. Następnie po miesiącu odbywa się kolejne dwudniowe szkolenie utrwalające i podsumowujące pierwszy miesiąc pracy. W kolejnych miesiącach i latach pracownicy biorą udział w kolejnych szkoleniach dotyczących wykonywanych zabiegów, sprzedaży, obsługi klienta i marketingu. Często odbywają się spotkania sieci – kosmetyczki, managerowie czy też spotkania dla franczyzobiorców, które są idealnym miejscem do  wymiany doświadczeń z zakresu osiąganych efektów zabiegowych, sprzedaży czy innych ważnych aspektów z punktu prowadzenia biznesu beauty.

Czy sieć franczyzowa zapewnia kompleksowe szkolenia online?

Ważnym elementem edukacji jest wprowadzenie platformy szkoleniowej online dla pracowników z zakresu zabiegowego, biznesowego oraz marketingowego.

Czy w ramach sieci franczyzowej wyróżniane są najlepsze salony?

Wszyscy pracownicy w sieci są raz w roku zapraszani na konferencję i galę, gdzie wręczane są nagrody najlepszym kosmetyczkom, franczyzobiorcom oraz zespołom – co wpływa motywująco na ich pracę. Dodatkowo centralnie dla salonów w sieci franczyzowej organizowane są konkursy, akcje specjalne dla kosmetyczek.

 

 

Zastanawiasz się nad własnym biznesem? Otwórz własny salon DepilConcept! KLIKNIJ > 

Rate this post