Kongres Silni Wiekiem – Sytuacja pracownika 50+. Dlaczego wiek może być atutem?

Chcesz utrzymać dotychczasową pracę lub szukasz nowej? Masz wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a za sobą mnóstwo osiągnięć i sukcesów. Jesteś pracownikiem niemal doskonałym, więc dlaczego nie możesz znaleźć pracy? Bo jesteś po pięćdziesiątce? Wielu traktuje to jak wadę, ale czy słusznie? Zdecydowanie nie! O tym, jak z wieku zrobić kolejną zaletę, dowiesz się podczas kongresu SILNI WIEKIEM. 

Zapraszamy na konferencję, której celem jest pokazanie, jak ogromny potencjał tkwi w osobach 50+, jak i jak cenny dla pracodawcy może być pracownik po pięćdziesiątce. Konferencja skierowana jest zarówno do osób po 50. roku życia, które poszukują pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą oraz do pracodawców, którzy chcieliby się przekonać, jak wiele taka osoba może wnieść do ich organizacji.

Podczas konferencji, która jest pierwszą z cyklu Silni Wiekiem, będziesz uczestniczyć w wielu interesujących prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy kilkunastu niezwykle ciekawych prelegentów, m.in. prof. Andrzeja Blikle, Miłosza Brzezińskiego, Katarzynę Sadownik, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i pokażą, że osoba po 50 roku życia może być cennym i poszukiwanym pracownikiem.

 

 

SIŁA WIEKU I KOBIECOŚCI, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ KOBIET PO PIĘĆDZIESIĄTYM ROKU ŻYCIA

W sesji III udział weźmie właścicielka DepilConcept – Marta Szymczak.

 

 

 

Rate this post
Zobacz także  84 salon franczyzy DepilConcept! Witamy Łódź!