DepilStories – Prawdziwa historia depilacji Marty

DepilStories to prawdziwe historie naszych Klientek dotyczące depilacji. Jak wyglądało ich życie gdy korzystały z tradycyjnej maszynki lub depilatora? Co się zmieniło po zabiegach trwałej depilacji SHR in Motion w salonach DepilConcept?

„Jak wyglądało moje życie przed trwałą depilacją? Moje pierwsze doświadczenia z depilacją, a właściwie z depilatorem były bardzo bolesne. Do samego zabiegu przygotowywałam się tydzień, a sam depilacja była bardzo nieprzyjemna. Podrażnienia, ból i częste golenie to był dla mnie koszmar.” – mówi Marta, właścicielka DepilConcept Polska.

„Serię trwałej depilacji zaczęłam 9 lat temu. Dlaczego? Gdy wstajesz rano i widzisz „sarnie nogi” i już wiesz jak będzie wyglądał twój dzień. Innym razem byłam skazana na spodnie, teraz sama decyduje o tym co ubieram. Teraz po trwałej depilacji mogę bez problemu iść z dzieckiem na basen. Cieszę się komfortem każdego dnia! Doceniam to co mi dała trwała depilacja!” – dodała Marta, opowiadając o jej zmianach w życiu po zabiegach trwałej depilacji SHR w DepilConcept.

Marta

 

Obejrzyj wywiad z Martą i poznaj jej historię! ZOBACZ FILM > 

Subskrybuj nasz kanał:

 

 

5/5 - (1 vote)
Zobacz także  Poznaj "Fakty & Mity" na temat trwałej depilacji latem! Oglądaj odcinki!