Depilacja przez cały rok! Wybierz zabiegi SHR in Motion wiosną i latem!

Już za chwilę majówka oraz kolejny letni sezon urlopowy w czerwcu, lipcu i sierpniu. Planujecie już podróże w ciepłe i egzotyczne kierunki by rozkoszować się słońcem, wodą i piaskiem? Czy wybieracie polskie plaże? Niezależnie od kierunku podróży mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – zabiegi depilacji SHR in Motion możesz wykonywać przez cały rok! Czas obalić mity na temat wykonywania zabiegów fotodepilacji w sezonie wakacyjnym 2019!

Wakacyjne wyjazdy, lekkie ubrania… Ciepłe miesiące sprzyjają podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z zabiegu fotodepilacji. Pojawia się jednak wątpliwość, czy intensywne słońce nie zaszkodzi skórze poddawanej depilacji? Okazuje się, że najwięcej zależy tak naprawdę od urządzenia, z którego zdecydujemy się skorzystać. W salonach DepilConcept masz dostęp do nowoczesnych urządzeń SHR in Motion, dzięki którym zabiegi trwałej depilacji możesz wykonywać przez cały rok – wiosną, latem, jesienią i zimą!

Jaki rodzaj depilacji wybrać przy zwiększonej ekspozycji na słońce wiosną i latem?

Urządzenia oparte o najnowszą technologię SHR In Motion umożliwiają wykonywanie zabiegów trwalej depilacji przez cały rok – również w najcieplejsze, wakacyjne miesiące!

Jak działa depilacja SHR in Motion na skórę?

Skóra jest poddawana serii krótkich impulsów, które działają łagodniej i jednocześnie skutecznej, niż ma to miejsce np. w klasycznej fotodepilacji IPL. Zamiast jednego, silnego „strzału” mamy do czynienia z serią słabszych błysków, które kumulują swą energię w skórze i stopniowo niszczą melaninę zawartą we włosach – energia impulsów jest magazynowana w mieszkach włosowych do momentu, aż osiągnie poziom będący w stanie zniszczyć mieszki. Niekwestionowaną zaletą tej metody jest fakt, że tkanki otaczające mieszki włosowe są znacznie mniej narażone na podrażnienia, czy to podczas zabiegu, czy później w trakcie normalnego wystawiania skóry na działanie promieniowania UV. To prawdziwy przełom technologiczny, który eliminuje właściwie wszystkie słabe punkty stosowanej dawniej technologii IPL!

Zobacz także  DepilConcept Kraków Ma Nowego Partnera :)

Czy depilację można wykonywać na opalonej skórze?

Opalenizna nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem urządzenia SHR In Motion, które znajdziesz w salonach DepilConcept. Chociaż w opalonej skórze znajduje się więcej barwnika, to nie jest on poddawany tak intensywnemu działaniu światła, jak ma to miejsce w trakcie klasycznej depilacji IPL.

WAŻNE! Pamiętaj, że specjalistki w naszych salonach zadbają o odpowiednie parametry Twojego zabiegu i dobiorą je analizując obecne potrzeby Twojej skóry. Zabiegi fotodepilacji SHR możesz więc wykonywać przez cały rok, niezależnie od odcienia skóry, koloru włosów, czy istniejącej opalenizny. Możesz zredukować nawet jaśniejsze włoski, co dotychczas było niemal niemożliwe.

Czy warto chronić skórę przed słońcem?

Oczywiście zawsze zalecamy, aby w trakcje serii zabiegów fotodepilacji stosować zwiększoną ochronę przeciwsłoneczną i troskę o skórę. To jednak warto robić niezależnie od faktu skorzystania z zabiegu. Promienie słoneczne szkodzą naszej skórze – przyspieszają procesy starzenia się, sprzyjają odwodnieniu i podrażnieniom. Tylko regularna ochrona przeciwsłoneczna i odpowiednia pielęgnacja skóry może utrzymać ją w dobrej formie przez kolejne lata. Zapytaj w swoim salonie DepilConcept o polecany filtr słoneczny marki ConceptPlus.

Czy takie zabiegi są skuteczne?

Fotodepilacja SHR In Motion jest bezpieczna i bardziej skuteczna od innych sposobów depilacji. Działając na skórę stopniowo i w ruchu jesteśmy w stanie precyzyjniej niszczyć mieszki włosowe. Zmniejszamy ryzyko, że któryś mieszek zostanie pominięty lub światło nie zadziała na niego w wystarczającym stopniu. Dzięki temu, że stosujemy wiele słabszych impulsów, znacznie zmniejsza się ryzyko podrażnień, poparzeń i przebarwień.

Podsumowując, działamy delikatniej, ale jednocześnie zwiększamy efektywność zabiegu.

Kiedy w takim razie zacząć zabiegi depilacji SHR in Motion?

Jak najszybciej! Pamiętaj o tym, że do uzyskania pełnych efektów zabiegu potrzebne jest wykonanie całej serii. Pomiędzy poszczególnymi zabiegami dodatkowo należy zrobić 4 tygodniowe odstępy. Zliczając cały ten czas, uzyskujemy średnio okres około roku. Może to być dłużej lub krócej w zależności od Twoich indywidualnych predyspozycji.

Zobacz także  Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej?

Pierwsze rezultaty najczęściej, w 30% zauważane są już po 1 zabiegu, ale żeby osiągnąć pełny, trwały efekt, potrzeba więcej czasu i odrobinę cierpliwości. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz piękną, gładką i zdrową skórę!

Już teraz odbierz Voucher na wiosenną i letnią DEPILACJĘ SHR IN MOTION za 10 zł (cena regularna 130 zł) > 

4/5 - (6 votes)