80 salonów kosmetycznych franczyzy DepilConcept Polska

Mamy bardzo dobre wiadomości, w dniu 5 września 2023 o 9:00 został otwarty 80 salon kosmetyczny międzynarodowej franczyzy DepilConcept Polska!

Jest to już 13 nowy oddział, który został otwarty w 2023 roku. Największa w Polsce sieć trwałej depilacji ma już w przygotowaniu kolejnych 13 gabinetów.

Dynamiczny rozwój to wynik sprawdzonego know-how marki, zwiększającej się popularności zabiegów trwałej depilacji oraz możliwości osiągnięcia zysku już w pierwszym miesiącu od otwarcia salonu.

 

Dziękujemy za zaufanie wszystkim franczyzobiorcom, pracownikom sieci DepilConcept w salonach oraz centrali marki. Dziękujemy również za wybór salonów naszym Klientkom i klientom – dzięki Wam jesteśmy dziś liderem depilacji w kraju!

Marta Szymczak, Właścicielka Marki DepilConcept Poland 

 

80 salon franczyzy DepilConcept w Zamościu!

 

„80 otwarcie salonu depilacji DepilConcept to historyczna chwila dla całej sieci franczyzowej! Bardzo mnie cieszy, że powiązane one jest z dalszym rozwojem naszej nowej franczyzobiorczyni Eweliny Konefał, która rok temu otwierała swój pierwszy salon w Lublinie! Na początku franczyzobiorczyni poznała pracę w salonie na stanowisku managera, tak aby następnie stać się inwestorem, z pełną wiedzą dotyczącą funkcjonowania gabinetu przy kompleksowym wsparciu operacyjnym i marketingowym centrali DepilConcept. Stabilność, niezależność oraz możliwość rozwoju biznesowego to jedne z kilkunastu korzyści i powodów wyboru marki DepilConcept na partnera biznesowego we franczyzie.”

Kamil Miciałkiewicz, Manager Rozwoju Sieci franczyzowej DepilConcept Poland 

 

80 salonów franczyzy DepilConcept

 

Nowe salony franczyzy DepilConcept OTWARTE (13 gabinetów) w 2023 roku:

Poznań
Starachowice
Tarnów
Legnica
Ruda Śląska
Głogów
Gniezno
Jastrzębie-Zdrój
Sochaczew
Inowrocław
Zielona Góra
Wołomin
Zamość – 80 salon Sieci DepilConcept Polska

 

Zobacz także  70 salonów franczyzy kosmetycznej DepilConcept w Polsce!

Salony franczyzowe DepilConcept w przygotowaniu (13 gabinetów) – otwarcia 2023:

Kalisz
Racibórz
Tarnobrzeg
Puławy
Łódź
Wadowice
Żyrardów
Mysłowice
Zabrze
Kraków
Łomża
Jelenia Góra
Wejherowo

O szczegółach będziemy informować przed otwarciem gabinetów!

 

 

5/5 - (1 vote)