Raport: Sprawdzone FRANCZYZY – Magazyn Franczyza & Biznes

Franczyza w Polsce rozwija się od przeszło 25 lat. Choć jest polski rynek jest stosunkowo młodszy od rynków zachodnich, możemy znaleźć na nim firmy, które z powodzeniem, na przestrzeni tych lat rozwinęły się we franczyzie.

Co sprawia, że jednym firmom się udaje a innym nie? Pytanie trudne, aczkolwiek jest kilka elementów na które warto zwrócić uwagę. Jeśli weźmiemy pod lupę franczyzę, to niewątpliwe o sukcesie stanowi sprawdzone know – how, przetestowane w warunkach własnych, czy inaczej mówiąc w placówkach franczyzodawcy. Drugą kwestią jest odpowiedni dobór partnerów biznesowych, zwanych franczyzobiorcami. Wiele razy podkreślaliśmy na łamach magazynu jak ważny jest to etap budowania sieci franczyzowej. Franczyzobiorcy oprócz tego, że prowadzą swój biznes pod naszym logo, są również ambasadorami naszej marki. Dlatego tak ważne jest z kim zawieramy to „biznesowe małżeństwo”.

 

DepilConcept Polska wśród sprawdzonych franczyz magazynu Franczyza & Biznes

Dziękujemy redakcji magazynu Franczyza & Biznes za wyróżnienie naszej sieci DepilConcept wśród sprawdzonych franczyz w Polsce!

 

Zapraszamy do lektury! Kliknij 

 

 

Franczyza & biznes

 

 

Rate this post
Zobacz także  W którą franczyzę warto zainwestować?