Kolejne rekordy franczyzobiorców w sieci DepilConcept

Kwiecień 2022 roku to kolejny miesiąc z rekordowymi wynikami w salonach kosmetycznych sieci franczyzowej DepilConcept Polska.  Marka odnotowuje najlepsze obroty od początku funkcjonowania na rynku w Polsce.

 

„Jest to potwierdzenie braku sezonowości w biznesie kosmetycznym, który funkcjonuje w ramach sieci franczyzowej DepilConcept z wykorzystaniem skutecznego know-how” – podkreśla Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept Polska.

 

Bardzo dobra passa salonów kosmetycznych DepilConcept trwa!

Aż 23 salony trwałej depilacji z wynikiem powyżej 100 tys. zł!

 

„Pomimo różnych kryzysów na przestrzeni ostatnich lat związanych m.in.: z pandemią, gospodarką, czy też z wojną na Ukrainie, nasz biznes na rynku kosmetycznym jest dowodem na jego odporność, skuteczność know-how i możliwość dalszego, dynamicznego wzrastania, w tak specyficznych oraz wymagających dla przedsiębiorców czasach. ” – podkreśla Kamil Miciałkiewicz

 

 

Frnaczyza na rynku kosmetycznym

94 tys. zł to rekordowa średnia sprzedaży w całej sieci franczyzowej DepilConcept!

Średnia sprzedaż w kwietniu 2022 roku w sieci wyniosła REKORDOWE 94 tys. zł! Jest to najlepszy wynik od 11 lat funkcjonowania marki w Polsce!

 

Zyskowny biznes już od pierwszego miesiąca!

System franczyzowy DepilConcept zakłada rentowność biznesu już od pierwszego miesiąca. Nowo otwarty salon trwałej depilacji DepilConcept już w drugim, pełnym miesiącu pracy osiągnął wynik powyżej 80 tys. zł! Inny nowy salon odnotował jedenasty miesiąc z rzędu z wynikiem powyżej 100 tys. zł! Zaraz będzie pierwszy rok funkcjonowania gabinetu!

 

„Jedynym niezawodnym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest zapewnienie wyższego poziomu usług.” – podkreśla Karolina Buczek, Manager operacyjna DepilConcept Polska.

 

Zobacz także  NOWY SALON DEPILCONCEPT W PRZYGOTOWANIU – SOCHACZEW!

 

 

Największa sieć trwałej depilacji w Polsce!

Franczyza DepilConcept Polska jest największą siecią kosmetyczną specjalizującą się w trwałej depilacji w Polsce. Aktualnie posiada 59 salonów i 6 kolejnych jest w przygotowaniu. DepilConcept to już 2% całego rynku beauty w Polsce! 

 

 

Ekspert Rynku Beauty w Polsce

5/5 - (1 vote)