Dynamiczny rozwój sieci franczyzowej DepilConcept w 2022 roku

12 lat zrównoważonego rozwoju franczyzy DepilConcept przyczyniło się do jej wypracowanych sukcesów w wymagających czasach dla biznesu w 2022 roku. Historyczne rekordy w wynikach sprzedaży oraz dynamiczna ekspansja salonów pokazują silną pozycję marki na rynku beauty w Polsce. DepilConcept nadal jest liderem w branży kosmetycznej, największą siecią trwałej depilacji w Polsce.

 

Gładki biznes na wymagające czasy

Czas na podsumowanie wyjątkowego 2022 roku w ramach rozwoju sieci DepilConcept Polska. Po okresie pandemicznym poprzedni rok postawił przed nami nowe wyzwania m.in.: wojnę w Ukrainie, wzrost inflacji oraz kosztów prowadzenia działalności gospodarczej (Polski Ład) – zmiany m.in.: w podatkach czy też związanych z zatrudnieniem nowych pracowników. Po raz kolejny udowodniło to siłę naszej sieci franczyzowej w przeciwstawieniu się występowaniu powyższym zagrożeniom biznesowym.

Po pierwsze w ramach sieci obserwujemy z roku na rok zwiększenie sprzedaży – rekordy w pandemii oraz w 2022 roku! Salony obsługują coraz więcej klientek zainteresowanych usługami trwałej depilacji (m.in. przez skuteczne kampanie działu marketingu franczyzodawcy) co przekłada się na rosnące obroty w biznesie kosmetycznym.

Brak sezonowości, stabilność zysków, kompleksowe wsparcie centrali DepilConcept w prowadzeniu firmy i marketingu przyczyniło się również do nawiązania współprac z naszymi nowymi partnerami – franczyzobiorcami.

W 2022 roku otworzyliśmy 13 nowych salonów kosmetycznych trwałej depilacji i 8 na koniec roku było w trakcie przygotowania na otwarcie w 2023 roku – co było niewątpliwe potwierdzeniem, że wśród przedsiębiorców nasza marka budzi duże zaufanie.

Podczas rekrutacji na nowego franczyzobiorcę zależy nam na szczegółowym przedstawieniu biznesu: spotkania online, w centrali marki m.in. z właścicielką marki, rozmowy z obecnymi właścicielami salonów, analizy kosztów biznesu, estymacje przyszłych zysków, wizyta w salonie połączona z wykonaniem zabiegu – komplet zdobytych informacji pozwala na podjęcie przemyślanej decyzji. Na dołączenie do sieci w 2022 roku zdecydowało się 16 nowych franczyzobiorców – dziękujemy za zaufanie.

Zobacz także  4 nowy salon DepilConcept w 2024 roku! Witamy Siedlce!

 

DEPILCONCEPT EKSPANSJA FRANCZYZA 2022 ROZÓJ SIECI_

Nowe salony franczyzy DepilConcept OTWARTE w 2022 roku – nowych 13 lokalizacji:

 • Otwock
 • Wrocław
 • Rybnik
 • Gdynia
 • Leszno
 • Ciechanów
 • Lublin
 • Kraków
 • Stalowa Wola
 • Kraków
 • Oświęcim
 • Opole

 

Salony franczyzowe DepilConcept w przygotowaniu na koniec 2022 roku – otwarcia w 2023 roku.

 • Gniezno
 • Inowrocław
 • Ruda Śląska
 • Oświęcim
 • Legnica
 • Poznań
 • Tarnów
 • Głogów
 • Starachowice

Historyczny rekord sprzedaży salon kosmetyczny franczyza depilconcept 2022

 

 

Rekordowe wyniki salonów franczyzy kosmetycznej DepilConcept w 2022 roku

 

Wymagający rok 2022 okazał się dla sieci franczyzowej DepilConcept najlepszy w jej 12-letnim funkcjonowaniu w Polsce.

Rekordy:

 • Najlepszy miesięczny wynik sprzedaży: 305 496 zł na 2 urządzeniach w salonie!
 • Najlepsza średnia miesięcznej sprzedaży w całej sieci 109 636 zł!
 • 10 salonów przekroczyło w jednym miesiącu 200 000 zł sprzedaży!
 • 31 salonów przekroczyło w jednym miesiącu 100 000 zł sprzedaży!
 • W grudniu 2022 aż 29 salonów pobiło swoje dotychczasowe rekordy sprzedaży.
 • DepilConcept to nadal 2% rynku kosmetycznego w Polsce.

 

Plany rozwoju franczyzy DepilConcept na 2023 rok

 

W każdym miesiącu 2022 roku odnotowano procentowy wzrost sprzedaży w stosunku do 2021 roku. W 2023 roku marka chce utrzymać pozycję lidera na rynku beauty oraz estymujemy kolejne wzrosty sprzedaży w ramach sieci. Cel na 2023 rok to 80 salonów trwałej depilacji oraz przygotowanie kolejnych 10 na rok 2024. Wprowadzenie kolejnych rozwiązań usprawniających sprzedaż, zarządzanie biznesem oraz jakość obsługi w gabinetach. Rozwój innowacyjnych technologii w salonach – usługi i obsługa klienta. Poszerzenie centralnych działań marketingowych o telewizję w celu dalszego budowania świadomości marki wśród klientów indywidulanych oraz przyszłych franczyzobiorców w Polsce.

 

Salon kosmetyczny we franczyzie dla inwestora?

Dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszy się innowacyjna opcja na rynku franczyzowy w Polsce, możliwość zastania inwestorem – sukces umożliwia to nasze skuteczne know-how oraz kompleksowe wsparcie działu operacyjnego i marketingu, który ściśle współpracuje z managerką gabinetu w realizacji wyznaczonych przez właściciela celu. Zadaniem inwestora jest wsparcie zespołu, kontrola biznesu oraz zaangażowanie w działania sieci: wdrażanie rekomendacji, udział w spotkaniach i szkoleniach, konferencjach. Przy naszej pomocy gładki biznes może być uzupełnieniem, dywersyfikacją dotychczas prowadzonych działalności – kolejnym źródłem zysków z dynamicznie rosnącego rynku beauty w Polsce.

Kwota inwestycji rozliczana z franczyzodawcą to 79 800 zł netto (Plan inwestycyjny Rental) do której należy doliczyć remont lokalu z dodatkowym jego wyposażeniem. Całkowity koszt inwestycji to około 200 tys. zł netto.

Zobacz także  RAPORT: Rekordowy rok 2023 we franczyzie kosmetycznej DepilConcept

Dedykowane rozwiązanie dla osób chcących zdywersyfikować swój portfel inwestycji lub biznesów, dla małżeństw, partnerów lub wspólników poszukujących atrakcyjnych zysków.

 

Z etatu na swoje? Franczyza DepilConcept ma dedykowane rozwiązanie.

Dla osób pracujących na etacie np.: w korporacji, które czują już wypalenie lub poszukują alternatywy i chciałby zostać właścicielem własnej firmy przygotowaliśmy idealne rozwiązanie gdzie będąc np.: managerką i jednocześnie właścicielką w gabinecie krok po kroku odpowiednio przygotujemy do pełnienia funkcji oraz osiągnięcia zysku już w pierwszym miesiącu funkcjonowania gabinetu. Pomagamy na każdym etapie pracy, od rekrutacji, przez szkolenia po analizę biznesu i rekomendację w celu relegacji wyznaczonych celów. Nie wymagamy doświadczenia w branży kosmetycznej – krok po koku podczas profesjonalnych szkoleń nauczymy efektywnego zarządzania biznesem. Podstawą sukcesu jest zaangażowanie przy naszym kompleksowym wsparciu.

Kwota inwestycji rozliczana z franczyzodawcą to 79 800 zł netto (Plan inwestycyjny Rental) do której należy doliczyć remont lokalu z dodatkowym jego wyposażeniem. Całkowity koszt inwestycji to około 200 tys. zł netto.

Dedykowane rozwiązanie dla kobiet chcących zostać właścicielem salonu jednocześnie pełniąc funkcję managerki.

 

Gładki biznes dla mam po macierzyńskim we franczyzie kosmetycznej DepilConcept

Wiele franczyzobiorczyni w sieci franczyzowej DepilConcept to mamy po urlopie macierzyńskim, które nie chcą już wracać do pracy na etacie, w korporacji. Dzięki temu rozwiązaniu kobiety zyskują niezależność, stabilność oraz elastyczność w planowaniu dnia i realizacji swoich pasji. Nie wymagamy doświadczenia w kosmetyce oraz w prowadzeniu biznesu – przy kompleksowym wsparciu operacyjnym oraz w zarządzaniu gabinetem wszystkiego krok po kroku nauczymy. Od projektu salonu, rekrutacji, sprzedaży po osiągnięcie celu – sukcesu przy adekwatnym zaangażowaniu.

Kwota inwestycji rozliczana z franczyzodawcą to 79 800 zł netto (Plan inwestycyjny Rental) do której należy doliczyć remont lokalu z dodatkowym jego wyposażeniem. Całkowity koszt inwestycji to około 200 tys. zł netto.

Dedykowane rozwiązanie dla kobiet chcących zostać właścicielem salonu po urlopie macierzyńskim jednocześnie pełniąc funkcję managerki gabinetu (lub opcja inwestorki).

 

Gładki biznes dla dwojga? Franczyza dla małżeństw i partnerów w DepilConcept

Jeżeli jesteście małżeństwem lub partnerami i myślicie o wspólnym biznesie to franczyza DepilConcept również dla Was jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Nauczymy Was prowadzenia biznesu krok po kroku. Do Waszego wyboru jest decyzja, czy będzie to gabinet z managerką (właścicielką) czy też oboje zostaniecie inwestorami wspierającymi salon przy obopólnym zaangażowaniu.

Kwota inwestycji rozliczana z franczyzodawcą to 79 800 zł netto (Plan inwestycyjny Rental) do której należy doliczyć remont lokalu z dodatkowym jego wyposażeniem. Całkowity koszt inwestycji to około 200 tys. zł netto.

Dedykowane rozwiązanie dla mężczyzn i kobiet chcących zostać właścicielem salonu jednocześnie pełniąc funkcję managerki (dla kobiet) gabinetu (lub opcja inwestorska).

 

Dołącz do nas > 

5/5 - (10 votes)