Start Kampanii „Piękna, bo zdrowa” Kwiatu Kobiecości!

„To ważny dzień również dla Nas! Już po raz 10 mamy okazję zaprosić Was na inaugurację ogólnopolskiej kampanii społecznej PIĘKNA, BO ZDROWA. Z tej okazji mamy dla Was jak zawsze możliwość wykonania DARMOWEJ cytologii, drobny upominek i wiele innych atrakcji. #ZDROWIEPAŃ

10 lat to porządna okazja do świętowania, a najlepszym prezentem dla nas będzie Wasza obecność – w końcu wszystko co robimy, robimy dla Was. I nie mamy zamiaru zaprzestać. Z tej okazji w podczas trwania kampanii będziemy też zbierać pieniądze na nowy CYTOBUS, aby móc dotrzeć do jeszcze większej ilości do kobiet, które mają ograniczoną możliwość korzystania z profilaktyki nowotworowej.

Kwiat kobiecości Piękna bo zdrowa DepilConcept Polska

Panowie, liczymy też na Was! Zadbajcie o kobiety i przyprowadźcie je na badanie. To tylko chwila, a może uratować życie bliskiej Wam osoby!

Na badania nie trzeba się wcześniej zapisywać – wystarczy przyjść do cytobusa podstawionego pod Pałac Kultury i Nauki w Warszawie w określonych wyżej dniach i godzinach. Osobom nieubezpieczonym również przysługują darmowe badania.

Przez cały weekend od 8:00 do 22:00 nie zabraknie dla Was atrakcji!

W specjalnie podstawionym cytobusie mamy dla Was:
– 1000 darmowych badań cytologicznych ufundowanych przez POLMED S.A.
– 200 darmowych testów w kierunku wykrycia wirusa HPV ufundowanych przez Laboratoria medyczne Synevo laboratoria medyczne (dla 100 pierwszych Pań w sobotę i dla 100 pierwszych Pań w niedzielę)

Każda z Was, która skorzysta z bezpłatnego badania otrzyma upominek oraz zniżkę na pakiet 12 badań w Synevo laboratoria medyczne. Ale to nie wszystko!!!

Będziecie mogły skorzystać z porad specjalistów w zakresie profilaktyki zdrowotnej i medycznej, a w mobilnym salonie piękności firmy Inglot zasięgnąć porad z zakresu wizażu. Lasy Państwowe przygotują specjalnie dla Was i dla Waszych pociech stoisko z degustacją przetworów. A na sam koniec będziecie mogły zrelaksować się na Kinie Letnim!

  • Dodatkowo czeka na Was strefa Beauty DepilConcept Polska!

Na wydarzeniu pojawią się Goście Specjalni m.in. Prezydent m.st.Warszawy Rafał Trzaskowski oraz Ambasadorzy Kampanii: Łukasz Konopka, Dawid Kwiatkowski, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny, Maciej Orłoś.

Na uczestników wydarzenia będą czekały niespodzianki artystyczne m.in.: stand up Katarzyna Pakosinska, recital OFC Edward Hulewicz, występ takich artystów jak: Dawid KwiatkowskiPaula „Curly” KucharskaBeata Orbik, Sonia M, Royal Acoustic)

Nie zapominamy też o Waszych pociechach! Dla nich również przygotowaliśmy darmowe atrakcje. Warsztaty bartnicze, dmuchany zamek, wata cukrowa i popcorn od Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku oraz gry i zabawy, które zapewnia skakanka.com.pl

CYTOBUS: 8:00 – 22:00
(zapisy w sobotę do 20:00, zapisy w niedzielę do 18:00)
MIASTECZKO KOBIET: 8:00 – 20:00
KINO LETNIE: 18:00 – 22:00
Więcej informacji już niebawem na www.zdrowiepan.pl

Partnerzy MIASTECZKA KOBIET to m.in.: POLMED S.A.AmicaTZMO SA marka Bella, Boehringer IngelheimDepilConcept Polska , Kinoteka PKiNKino TVJulimexSynevo laboratoria medyczneDucray Polska. Sponsorami nagród konkursowych zostali m.in.: HelioTATRA GLAMPKlinika Piękna EssenceSamanta.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa. Patronat honorowy objęty został przez Prezydenta m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski.

Będziesz z nami? Bardzo nam na tym zależy. wiesz, że czekamy na Ciebie!? Zabierz ze sobą, przyjaciółkę, mamę, córkę.”

Autor: informacja prasowa Kwiat Kobiecości