90 salonów franczyzy kosmetycznej DepilConcept w Polsce!

Miło nam poinformować o otwarciu 90 salonu DepilConcept w Polsce! Świętuj z nami sukces największej w Polsce sieci trwałej depilacji! 

Jest to już drugi nowy gabinet trwałej depilacji w 2024 roku.

 

90 salonów franczyzy DepilConcept to potwierdzenie pozycji lidera na rynku beauty w Polsce

 

Kamil Miciałkiewicz DepilConcept Franczyza

 

„90 salonów to potwierdzenie silnej pozycji lidera marki DepilConcept na dynamicznie rozwijającym się rynku beauty w Polsce! Kolejnych 13 salonów jest już w przygotowaniu. Jest to historyczny moment, jeszcze nigdy nasza sieć nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem przedsiębiorców oraz inwestorów. Wynika to m.in. z tego , że gładki biznes przy kompleksowym wsparciu centrali franczyzy DepilConcept generuje zyski już od pierwszego miesiąca.” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager Rozwoju Sieci DepilConcept.

 

W ramach sieci franczyzowej w Polsce pracuje ponad 350 osób w tym 85 franczyzobiorców.

Grupa kosmetyczna posiada obecnie ponad 200 salonów na całym świecie m.in. w: Portugalii, Serbii, Kosowie, Czechach, Słowacji czy Irlandii.

 

 

depilconcept franczyza

Franczyzobiorczyni DepilConcept Ewelina Konefał

 

 

Zrównoważony rozwój sieci franczyzowej z misją

 

„Dziękujemy wszystkim franczyzobiorcom oraz pracownikom za zaangażowanie i zaufanie w gładki biznes od ponad 13 lat! Bardzo ważny jest dla nas zrównoważony rozwój sieci franczyzowej w celu szerzenia naszej misji codziennego komfortu życia dla kobiet i mężczyzn w całej Polsce” – powiedziała Marta Szymczak, właścicielka marki DepilConcept w Polsce.

 

 

Marta Szymczak Mariusz Włoczkowski

 

Zastanawiasz się nad pomysłem na biznes? Dołącz do elitarnej grupy franczyzobiorców na rynku beauty w Polsce! > KLIKNIJ 

 

Rate this post
Zobacz także  DepilConcept na plusie już po pierwszym miesiącu