Archiwa: Zabiegi

Trwała Depilacja SHR in Motion

Wiązka światła emitowana przez urządzenie IPL przenika przez naskórek aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę – barwnik znajdujący się we włosach. Duża ilość pochłoniętej energii powoduje gwałtowne zwiększenie temperatury włosa co prowadzi do uszkodzenia cebulki.

Skóra wokół włosa, ze względu na nieporównywalnie mniejszą zawartość melaniny jest w pełni bezpieczna. Zabieg nie wywołuje podrażnień takich jak np. po depilacji woskiem czy laserem.

Fotoodmładzanie Skin FITNESS

Zabieg Fotoodmładzania Skin Fitness przywraca gładką skórę i młody wygląd. Aktywne naświetlanie intensywnym światłem SSR działa pobudzająco na produkcję elastyny i kolagenu znajdującego się w skórze, odpowiedzialnych za jej jędrność i sprężystość. W czasie nowoczesnego zabiegu następuje regeneracja kolagenu. Zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, pozwalając nam uzyskać doskonałe efekty liftingu i kompleksowego odmłodzenia skóry, co w rezultacie poprawia wygląd skóry i działa na nią leczniczo.

Naturalne Kosmetyki ConceptPlus

ConceptPlus to naturalne kosmetyki powstałe w odpowiedzi na potrzeby pielęgnacyjne klientek gabinetów DepilConcept! Stworzone w oparciu o substancje pochodzące z organicznych upraw biologicznych, wolnych od sztucznych dodatków, nietestowanych na zwierzętach oraz odznaczających się biotechnologiczną jakością. Kosmetyki opracowane są na bazie aktywnych składników pochodzenia morskiego.