Poznaj nasz zespół w Depilconcept

Agnieszka Niedbała (właściciel): 

Z wykształcenia specjalista ds. Public Relations i Zarządzania. Przez wiele lat organizator szkoleń i konferencji, m.in.  jako Dyrektor Sprzedaży w hotelach. Od 2009 roku właściciel firmy eventowej. Od kiedy na świecie pojawiła się córka, aktywne, pełne wyjazdów życie zamieniła na stacjonarne, lecz nie pozbawione wyzwań życie właściciela Centrum Fotodepilacji. Sieć Depilconcept zwabiła ją przemyślanym, spójnym konceptem prowadzenia biznesu, licznymi szkoleniami, wysoką jakością oferowanych usług oraz przystępną ceną, gwarantującą szerokie spektrum klientów.

„W biznesie najważniejsza jest dla mnie jakość, gdyż twarzą firmuje swój Salon, zaufanie i przede wszystkim ludzie z jakimi pracuje. Zawsze miałam dużo szczęścia do solidnych, sumiennych specjalistów, pasjonatów w swojej dziedzinie. To mój największy kapitał.”

 

Barbara Szczepanowska (manager):

Z wykształcenia mgr kosmetologii, dietetyk i dyplomowany nauczyciel zawodu. W branży kosmetycznej aktywnie działa od 2010 roku i stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu  szkoleniach czy konferencjach dla kosmetologów i dietetyków. Drugą jej pasją z wielu jest dietetyka niekonwencjonalna jak i marketing oraz zarządzanie. Jako dusza artystyczna w wolnych chwilach lubi rysować, chodzić do opery, teatru czy kina. Nie wyobraża sobie dnia bez uśmiechu, świeżo parzonej kawy czy świeżych kwiatów w wazonie. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych jak i sytuacji bez rozwiązania. Uwielbia dzieci. Uważa również, że nie ma żadnych powód do rezygnowania z rozpieszczania samych siebie –”… kto jak nie my wiemy co dodaje nam skrzydeł, w końcu żyjemy tylko raz…”

 

Klaudia Stefańska

Specjalistka depilacji-od zawsze pasjonująca się pielęgnacją twarzy oraz ciała-od 2012r zdobyła doświadczenie w branży kosmetycznej i dalej dąży do pogłębiania swojej wiedzy, stale stawia sobie nowe cele i wyzwania. Praca w roli kosmetologa łączy zarówno jej pasję jak i pozwala na nieustanny kontakt z ludźmi, który uwielbia. Jest otwarta wobec innych, potrafi słuchać, stara się zawsze na początku poznać potrzeby klienta oraz wzbudzić zaufanie klienta. Według niej zawód ten wymaga nieustannej edukacji i śledzenia nowinek na rynku co pozwala jej na ciągłe samodoskonalenie.

Zobacz także  Golenie bikini - sprawdź sposoby na depilację okolic bikini

 

Justyna Tymeczko

Z wykształcenia dziennikarka i kosmetolog. Jej pasją są ludzie. Cechuje się empatią, dobrym poczuciem humoru i sercem, które wkłada w swoją pracę. Lubi dobre filmy, seriale, książki i karaoke. Swoich klientów  traktuje indywidualnie i zawsze stara się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. W pracy jest otwarta i kontaktowa, wysłucha i wzbudza zaufanie. Według niej każda kobieta jest piękna i zasługuje na wszystko co najlepsze.

 

Karolina Kaczmarczyk

Z zawodu kosmetolog o specjalizacji kosmetologia medyczna. Obecnie studentka studiów magisterskich. Ukończyła szereg kursów z zakresu kosmetologii upiększającej, pielęgnacyjnej oraz medycznej. Pasjonatka własnego zawodu. Ceni w sobie profesjonalizm i merytoryczność, a rzeczy niemożliwe dla niej nie istnieją. Jej drugą pasją jest architektura i moda. Uważa, że „…w rozwoju człowiek stojąc w miejscu, w rzeczywistości się cofa”.

4/5 - (14 votes)