Rekordowe wyniki salonów w sieci franczyzowej DepilConcept

Marzec w 2022 roku okazał się dla salonów kosmetycznych w sieci franczyzowej DepilConcept rekordowy. Wzrost sprzedaży o 59% r/r – w stosunku do marca 2021 roku! 

„Wynik został osiągnięty pomimo aktualnych wydarzeń na rynku i w polityce np.: wysoka inflacja, wysokie stopy procentowe, konflikt zbrojny na Ukrainie. Potwierdza to odporność biznesu kosmetycznego na sytuacje kryzysowe, ale będącego i funkcjonującego w ramach sieci franczyzowej. Obserwujemy tzw. „efekt szminki” – klientki w czasie kryzysu zakupują produkty i usługi premium. Podczas minionych 2 lat pandemii salony również realizowały bardzo dobre, rekordowe wyniki sprzedaży” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept.

 

 

 

 

 

Silna i stabilna marka DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce!

Przynależenie do znanej marki na rynku beauty, o stabilnej pozycji oraz wsparcie marketingowe i operacyjne, skuteczne know-how, zaangażowanie właścicieli i pracowników salonów jest dla przedsiębiorców prowadzących własne gabinety wyznacznikiem ich aktualnego sukcesu. DepilConcept to już 2% runku beauty w Polsce – największa sieć salonów kosmetycznych trwałej depilacji w kraju.

 

Nowy rekord sprzedaży usług kosmetycznych w sieci DepilConcept!

Mijają kolejne miesiące 2022 roku i już pojawiły się nowe rekordy sieci! Najlepszy salon w sieci franczyzowej DepilConcept w marcu osiągnął sprzedaż wysokości 225 669 zł na 2 urządzaniach, tym samy pokonując poprzedni rekord z grudnia 2021 roku. Gratulujemy! 

 

 

Rekord sprzedaży usług ksoemtycznych DepilConcept

 

Bardzo dobre wyniki salonów DepilConcept we franczyzie w marcu 2022 roku!

W całej sieci franczyzowej DepilConcept 22 salony przekroczyły obroty powyżej 100 000 zł. W tym również salony z 1 urządzeniem – najlepszy przekroczył 133 000 zł!

Zobacz także  82 salon franczyzy DepilConcept! Witamy Tarnobrzeg!

Obroty powyżej 70 tys. zł odnotowało aż 40 gabinetów!

„Obserwujemy również coraz większy udział sprzedaży kosmetyków marki własnej ConceptPlus w miesięcznych wynikach.” – powiedziała Karolina Buczek, Manager operacyjny DepilConcept.

 

 

Dynamiczny wzrost sprzedaży usług beauty w salonach kosmetycznych

W sieci franczyzowej DepilConcept wzrost sprzedaży w 2021 roku wynosił 56% r/r. W marcu 2022 roku wzrost był na poziomie +59% w stosunku do 2021 roku. Jest bardzo dobrą prognozą na cały rok.

Średnia miesięczna sprzedaży w marcu 2022 roku, w całej sieci wyniosła 92 998 zł!

 

 

Franczyza DepilConcept

2.3/5 - (3 votes)