Rekordowe wyniki salonów w sieci franczyzowej DepilConcept

Marzec w 2022 roku okazał się dla salonów kosmetycznych w sieci franczyzowej DepilConcept rekordowy. Wzrost sprzedaży o 59% r/r – w stosunku do marca 2021 roku! 

„Wynik został osiągnięty pomimo aktualnych wydarzeń na rynku i w polityce np.: wysoka inflacja, wysokie stopy procentowe, konflikt zbrojny na Ukrainie. Potwierdza to odporność biznesu kosmetycznego na sytuacje kryzysowe, ale będącego i funkcjonującego w ramach sieci franczyzowej. Obserwujemy tzw. „efekt szminki” – klientki w czasie kryzysu zakupują produkty i usługi premium. Podczas minionych 2 lat pandemii salony również realizowały bardzo dobre, rekordowe wyniki sprzedaży” – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci DepilConcept.

 

 

 

 

 

Silna i stabilna marka DepilConcept to już 2% rynku beauty w Polsce!

Przynależenie do znanej marki na rynku beauty, o stabilnej pozycji oraz wsparcie marketingowe i operacyjne, skuteczne know-how, zaangażowanie właścicieli i pracowników salonów jest dla przedsiębiorców prowadzących własne gabinety wyznacznikiem ich aktualnego sukcesu. DepilConcept to już 2% runku beauty w Polsce – największa sieć salonów kosmetycznych trwałej depilacji w kraju.

 

Nowy rekord sprzedaży usług kosmetycznych w sieci DepilConcept!

Mijają kolejne miesiące 2022 roku i już pojawiły się nowe rekordy sieci! Najlepszy salon w sieci franczyzowej DepilConcept w marcu osiągnął sprzedaż wysokości 225 669 zł na 2 urządzaniach, tym samy pokonując poprzedni rekord z grudnia 2021 roku. Gratulujemy! 

 

 

Rekord sprzedaży usług ksoemtycznych DepilConcept

 

Bardzo dobre wyniki salonów DepilConcept we franczyzie w marcu 2022 roku!

W całej sieci franczyzowej DepilConcept 22 salony przekroczyły obroty powyżej 100 000 zł. W tym również salony z 1 urządzeniem – najlepszy przekroczył 133 000 zł!

Zobacz także  Nowy salon DepilConcept w przygotowaniu - Łódź!

Obroty powyżej 70 tys. zł odnotowało aż 40 gabinetów!

„Obserwujemy również coraz większy udział sprzedaży kosmetyków marki własnej ConceptPlus w miesięcznych wynikach.” – powiedziała Karolina Buczek, Manager operacyjny DepilConcept.

 

 

Dynamiczny wzrost sprzedaży usług beauty w salonach kosmetycznych

W sieci franczyzowej DepilConcept wzrost sprzedaży w 2021 roku wynosił 56% r/r. W marcu 2022 roku wzrost był na poziomie +59% w stosunku do 2021 roku. Jest bardzo dobrą prognozą na cały rok.

Średnia miesięczna sprzedaży w marcu 2022 roku, w całej sieci wyniosła 92 998 zł!

 

 

Franczyza DepilConcept

2.3/5 - (3 votes)