RAPORT Franchising.pl > 5 franczyz idealnych dla kobiet

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu Własny Biznes Franchising – Raportu „Biznes na szpilkach: 5 idealnych franczyz dla kobiet”.

 

Fragment:

W świecie depilacji

Kobiety chętnie angażują się w biznes pod szyldem DepilConcept.

– Nasi partnerzy to w znacznej większości kobiety – przyznaje Kamil Miciałkiewicz, menedżer ds. rozwoju sieci DepilConcept.

Firma zajmuje się trwałą depilacją, a dla kobiet to bliski temat. Tym bardziej, że w salonach DepilConcept pracują wyłącznie kobiety i to one najczęściej są klientkami takich salonów.

– Kobiety pracujące na etacie, mamy po macierzyńskim, lub inwestorki decydują się na otwarcie salonu pod naszym szyldem, ponieważ często korzystają z naszych usług, są zadowolone i dochodzą do wniosku, że to jest biznes wart zaangażowania – tłumaczy Kamil Miciałkiewicz.

DepilConcept jest też dobrym rozwiązaniem dla kobiet, ponieważ oferuje im kompleksowe wsparcie. A panie, szczególnie te, które mają dzieci, nie chcą zaczynać biznesu od zera, na co często decydują się mężczyźni.

– Oferujemy sprawdzony koncept biznesowy i pomagamy nie tylko przed otwarciem, ale i przez cały okres współpracy. Stale jesteśmy w kontakcie z naszymi franczyzobiorcami, wspieramy ich we wszelkich trudnościach i podpowiadamy rozwiązania. To się przekłada na wyniki finansowe. Wszystkie nasze salony mają bardzo dobre obroty. Nie mamy partnera, który nie byłby zadowolony ze współpracy. Ci, którzy się angażują w biznes i działają zgodnie z naszymi wskazówkami, rozwijają się – zapewnia Kamil Miciałkiewicz.

 

 

Czytaj więcej: KLIKNIJ 

 

Franczyza DepilConcept

 

CZYTAJ FRAGMENT > POBIERZ

 

Rate this post
Zobacz także  NOWY SALON DEPILCONCEPT W PRZYGOTOWANIU – STARACHOWICE!