Pomysł na biznes dla mam po macierzyńskim

Jesteś zapracowaną mamą i nie masz czasu dla rodziny?

Praca od rana do wieczora! Odrabianie lekcji z dziećmi! Ugotowanie obiadu, przygotowanie kolacji oraz porządki w domu! To codzienne obowiązki mam w Polsce! Kobiety, matki często dopiero późnym wieczorem znajdują chwilę, aby pobyć przez moment ze swoim partnerem i pociechami. W rzeczywistości wiele pracujących matek nie jest w stanie odbierać swoich dzieci ze szkoły, a następnie się nimi zajmować.

Wynagrodzenie kobiety za pracę zawodową traktuje się często jako „uzupełnienie” zarobków męża.

Jak tak wygląda to u Ciebie?

Chcesz wybrać niezależność finansową? Chcesz mieć własny biznes i samej decydować o harmonogramie Twojego dnia? Chcesz mieć wsparcie w prowadzeniu własnej firmy od innych doświadczonych przedsiębiorczyń?

 

Zmień swoje życie i dołącz do mam, franczyzobiorczyń DepilConcept!

 

Masz już dość ciągłej pracy od 8 do wieczora? Masz już dość wiecznego braku czasu dla siebie i dla innych? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem i nad własnymi finansami?

Zapraszamy Ciebie w podróż do kobiecego biznesu DepilConcept! Dołącz do dziesiątek przedsiębiorczych kobiet – również matek, które zyskały niezależność finansową, pewność siebie i czas dla rodziny! Myślisz, że to jest możliwe do osiągnięcia?

TAK! Na każdym etapie biznesu będziemy Cię wspierać i pomagać! W naszej sieci pracuje ponad 200 kobiet – wiemy co dla nas jest najważniejsze i priorytetowe!

  • Oszczędzasz czas – realizujemy szkolenia i spotkania dla franczyzobiorców online! Raporty i analizy, pracę salonu możesz kontrolować zdalnie np.: z domu!
  • Otrzymujesz pełną kontrolę nad własną praca i finansami! Z naszym know-how możesz średnio zarabiać 16 000 zł przy obrotach salonu blisko 60 000 zł!
  • My zajmiemy się marketingiem internetowym, szkoleniami pracowników. Pomożemy Ci na każdym kroku!
  • Jako właścicielka salonu DepilConcept będziesz mogła pozwolić sobie na realizację marzeń swoich i najbliższych!
  • Bycie SuperMamą z DepilConcept jest w zasięgu Twoich możliwości!
Zobacz także  70 NOWY SALON FRANCZYZY DEPILCONCEPT – TARNÓW!

 

Zostań niezależną SuperMamą z DepilConcept!

 

Pomysł na binzes dla mam

 

Wybrane OPINIE mam franczyzobiorczyń w sieci DepilConcept:

 

Agnieszka Niedbała – franczyzobiorczyni od 10 lat salonu na Woli w Warszawie.

„Przed rozpoczęciem współpracy z DepilConcept miałam bardzo intensywną pracę, związaną z częstymi podróżami – żyłam na walizkach. Gdy pojawiły się dzieci podjęłam decyzję, że czas najwyższy na zmiany, pora, aby ustabilizować swoje życie – na własny biznes! Nie chciałam ryzykować i wybrałam sieć franczyzową DepilConcept. Mój własny salon dał mi poczucie stabilności oraz niezależność finansową! Gdybym miała podejmować decyzję jeszcze raz – wybrałabym tą samą drogę!”

 

Kamil Miciałkiewicz DepilConcept Franczyza

Porozmawiajmy przy kawie o Twoim własnym salonie kosmetycznym DepilConcept – gładkim biznesie po urlopie macierzyńskim!

 

Kamil Miciałkiewicz
Manager ds. Rozwoju Sieci
tel. 600 026 759, e-mail: franchising@depilconcept.pl

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ >KLIKNIJ 

 

 

sALON KOSEMTYCZNY FRANCZYZA

 

Rate this post