Gładki Biznes w 2022 roku – franczyzowe podsumowanie roku

2022 rok w history marki DepilConcept był wyjątkowy pod wieloma względami m.in.: historyczne i rekordowe wyniki sprzedaży salonów kosmetycznych w ramach sieci franczyzowej, 13 otwarć nowych gabinetów i 8 planowanych (grudzień 2022), rozwój działu operacyjnego i marketingu w centrali, w celu dalszego intensywnego wsparcia gładkiego biznesu i franczyzobiorców. 

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym podsumowaniem:

 

 

DEPILCONCEPT EKSPANSJA FRANCZYZA 2022 ROZÓJ SIECI_

13 nowych salonów franczyzy kosmetycznej DepilConcept w 2022 roku!

W 2022 roku zostało otwartych 13 gabinetów i 8 było w przygotowaniu – plan został zrealizowany w 100%! Na koniec 2022 roku mieliśmy 67 salonów.

W 2023 roku otworzyliśmy już 4 nowe salony i kolejne 10 jest aktualnie w trakcie remontu. Od marca 2023 roku mamy już 71 salonów – co potwierdza naszą pozycje lidera wśród biznesów działających na rynku kosmetycznym.

 

 

Średnia miesięczna sprzedaży 2022

 Rekordowy 2022 w historii międzynarodowej kosmetycznej marki franczyzowej DepilConcept Polska

 

Poprzedni rok oceniamy bardzo dobrze. Rok 2022 był rekordowy, najlepszy w 12-leniej historii DepilConcept.

  • Średnia miesięczna sprzedaży w 2022 roku wyniosła 74 520 zł co stanowi wzrost o 31% w stosunku do roku poprzedniego.
  • Najlepszy salon osiągnął najlepszy historyczny wyniki miesięczny na poziomie 305 496 zł!
  • Stanowimy już 2% całego rynku beauty w Polsce, który z roku na rok bardzo dynamicznie się rozwija.

Pierwsze miesiące 2023 roku pokazują nam, że będzie to zdecydowanie kolejny okres wzrostu sprzedaży i ekspansji. Do końca roku planujemy osiągnąć liczbę 85 salonów w ramach sieci franczyzowej.
Realizujemy również od stycznia pierwszą kompanię telewizyjną adresowaną do nowych i obecnych klientów marki – mogę powiedzieć, że już obserwujemy jej pozytywne efekty.

Zobacz także  Nowy salon franczyzy DepilConcept w przygotowaniu - Kraków!

 

Podsumowanie 2022 roku DepilConcept Franczyza

Ile salonów funkcjonuje w ramach sieci franczyzowej DepilConcept

 

Nasza sieć opiera się na salonach franczyzowych, których aktualnie mamy 71 – jesteśmy największą siecią kosmetyczną trwałej depilacji w Polsce. W ramach sieci pracuje już blisko 300 osób! Centrum szkoleniowe i centrala marki DepilConcept Polska mieszczą się w Piasecznie pod Warszawą. Mamy blisko 200 salonów na całym świecie – planowane są nowe otwarcia w Portugalii, Brazylii, Serbii, Irlandii, Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii czy Holandii.
Wspólnie z Portugalią jesteśmy liderami w krajach w zakresie usług kosmetycznych – trwałej depilacji.

Na jakie wsparcie mogą liczyć franczyzobiorcy DepilConcept w Polsce?

Zainteresowanie franczyzobiorców niezależenie od nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorcami w ostatnich latach jest niezmienne – wynika to z faktu, że w ramach naszej sieci salony z roku na rok odnotują wzrost sprzedaży (+31% w 2022 roku, w poprzednich latach również wzrosty), brak sezonowości (stabilne zyski przez cały rok), stałe wsparcie centrali DepilConcept w prowadzeniu biznesu, dodatkowo zabiegi trwałej depilacji stały się usługami higienicznymi – przez co zainteresowanie jest na wysokim poziomie, niezależnie od sytuacji w gospodarce czy polityce (brak wpływu pandemii, wojny, inflacji na obroty salonów w ramach sieci franczyzowej). Sam rozwijający się rynek usług kosmetycznych budzi duże zainteresowanie i chęć rozpoczęcia inwestycji na nim przez aktualnych i przyszłych przedsiębiorców czy też inwestorów – stanowimy 2% całego rynku kosmetycznego w Polsce.

Franczyzobiorcy mogą liczyć na stałe i kompleksowe wsparcie przed otwarciem biznesu i po, przez cały okres współpracy są to m.in.: regularne szkolenia, konferencje, regularne analizy biznesu, rekomendacje w celu osiągnięcia wyznaczonego celu. Nie wymagamy doświadczenia biznesowego lub w wykształcenia kosmetycznego – wszystkiego uczymy krok po korku. Pomagamy znaleźć najlepszy lokal na salon. Przygotowujemy projekt gabinetu. Pomagamy w rekrutacji, szkolimy nowych pracowników. Realizujemy również kampanie reklamowe w celu pozyskania klientów do salonu w danej lokalizacji. Dajemy gwarancję zysku 20 000 zł już w pierwszym miesiącu od otwarcia salonu. Franczyzobiorcy mogą liczyć na zwrot z inwestycji nawet już po 6 miesiącach od otwarcia biznesu – standardowo jest to 12 miesięcy.

Zobacz także  Pomysł na biznes dla mam po macierzyńskim

Nasz biznes adresujemy do osób:

  • chcących zmienić pracę w korporacji, na etacie na własny biznes (Manager lub właściciel salonu)
  • dla mam po macierzyńskim (Manager lub właściciel salonu)
  • dla par i małżeństw – wspólny biznes, (Manager lub właściciel salonu)
  • dla inwestorów szukających atrakcyjnego zysku (właściciel salonu)
  • lub przedsiębiorców poszukujących pomysłu na 2 biznes w celu zabezpieczenia finansowego. (właściciel salonu)

Dynamiczny rozwój naszej sieci pozwolił na rozpoczęcie od stycznia 2023 roku ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej w największych stacjach w kraju – co w zdecydowanym stopniu przyczynia się do rozpoznawalności marki wśród obecnych i nowych klientów DepilConcept.

 

 

Szacowany miesięczny zyesk dla franczyobiorcy 20 000 zł DepilConcept Polska

4.9/5 - (11 votes)