61 salonów w Polsce! Witamy Gdynię!

Sieć franczyzowa DepilConcept otwiera kolejny salon trwałej depilacji w nowej lokalizacji – Gdyni. Jest to już 61 gabinet w Polsce.

Nowy salon idealnie wpisuje się strategię marki, aby pojawiać się w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. Najbliższe franczyzowe salony DepilConcept są również w Gdańsku i Rumii.

Krok po kroku do otwarcia nowej franczyzy

Nowa franczyzobiorczyni już od samego początku otrzymała pełne wsparcie w inwestycji. Po podpisaniu Umowy franczyzowej wyznaczona została koordynatorka otwarcia, która pomogła w wyborze najlepszej lokalizacji. Franczyzodawca przygotował projekt salonu DepilConcept i pomagał w realizacji remontu. W tym samym czasie została przeprowadzona rekrutacja pracowników, kampania reklamowa oraz kompleksowe szkolenie w centrali firmy.  Zadbaliśmy o kompleksowe wyposażenie, a serwis marki dostarczył urządzenie zabiegowe.  Prowadzimy każdego nowego franczyzobiorcę krok po korku do otwarcia, dzięki czemu przedsiębiorca ma poczucie bezpieczeństwa oraz pewność prawidłowości przebiegu całego procesu – wpływa to zdecydowanie pozytywnie na czas otwarcia salonu od momentu podpisania Umowy – powiedział Kamil Miciałkiewicz, Manager ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

 

Gdynia – 61 salon DepilConcept w Polsce

Marka DepilConcept jest największą siecią trwałej depilacji w Polsce. 11 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym w Polsce, skuteczne know-how na prowadzenie zyskownego biznesu franczyzowego przekonuje nowych franczyzobiorców do współpracy z marką – dowodem są nowe otwarcia salonów w całym kraju. 

 

 • DEPILCONCEPT GDYNIA
  Kazimierza Górskiego 1, 81-304 Gdynia, Polska

  789 455 285
  gorskiego1@depilconcept.pl

  PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 09:00-20:00
  SOBOTA: 09:00-15:00

 • Strona www > KLIKNIJ 

 

Zapraszamy do nowego salonu DepilConcept w Gdyni!

 

 

Dołącz do nas! Otwórz własny salon DepilConcept w Twoim mieście > KLIKNIJ 

 

Gładki biznes franczyza DepilConcept

 

 

4/5 - (4 votes)
Zobacz także  Nowy salon DepilConcept w przygotowaniu - Łódź!