15 lat marki DepilConcept na świecie!

Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Portugalii świętujemy 15 lat innowacji – bez owłosienia, bez zmartwień! 15 lat marki DepilConcept na świecie! W 2021 roku celebrowaliśmy 10-lecie marki w Polsce!

 

Gładki biznes narodził się w Portugalii!

Marka DepilConcept z ekskluzywną koncepcją franczyzową narodziła się w Portugalii 15 lat temu: w celu trwałej redukcji owłosienia klientek i klientów. Dziś DepilConcept jest liderem rynku, z 60 klinikami w Portugalii, 60 salonami w Polsce oraz rozwijającymi się sieciami w Serbii, Brazylii, Kosowie, Irlandii, Czechach i Słowacji.

 

Międzynarodowa marka specjalistów od trwałej depilacji!

W celu rozwiązania problemów owłosieniem, DepilConcept zaczyna pozycjonować się jako specjalista w zakresie trwałego usuwania włosów, odróżniając się od innych marek, poprzez skupienie się na wysokiej jakości usługach, wspieranych przez najnowocześniejszą technologię, wysoko wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych specjalistów, pionierski certyfikat gwarancji i szczegółową obserwację efektów zabiegowych klienta, która pozwala dostosować pakiety do potrzeb, każdej osoby.

 

Salony DepilConcept na świecie

 

Światowa ekspansja marki DepilConcept!

Marka powstała w perspektywie ekspansji w systemie franczyzowym. Przeprowadzono badanie mające na celu zainicjowanie międzynarodowej ekspansji marki na kontynencie europejskim, w którym niektóre kraje o dużym potencjale wzrostu gospodarczego zostały zdefiniowane jako rynki docelowe. Polska była pierwszym krajem, który odpowiedział pozytywnie na wyzwanie, a DepilConcept jest obecnie liderem rynku w kraju z 59 salonami. Wkrótce pojawiły się inne rynki, takie jak Brazylia, Serbia, Kosowo, Słowacja, Irlandia, Czechy oraz Serbia.

 

Życzymy wszystkim franczyzobiorcom i pracownikom DepilConcept na świecie samych sukcesów!

5/5 - (1 vote)
Zobacz także  Franczyza DepilConcept: Od klientki do właścicielki salonu