Wielkie Otwarcie Nowego Salonu DepilConcept Polska Ciechanowie

Wielkie Otwarcie 💙 Witamy w rodzinie DepilConcept Polska nowy salon Ciechanowie! Nasze specjalistki czekają na Was w komfortowym i przestronnym gabinecie!

 

DepilConcept to nie tylko salon trwałej depilacji,  to miejsce w którym odnajdujemy siebie, to miejsce w którym jakość naszego życia zmienia się na lepsze i to już po pierwszym zabiegu

W salonach DepilConcept można wykonać depilacje zarówno jednej strefy jak i całego ciała.

Minimalna ilość zabiegów to 7-10, jest to podstawowa terapia w trakcie, której na bieżąco monitorowane są efeky. Ostateczna Ilość zabiegów zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, od tego jak szybko się regeneruje, hormonów, wieku, rodzaju, grubości  i koloru włosa, predyspozycji genetycznych, przyjmowanych leków czy suplementów diety .  Aby zabieg fotorelacji był skuteczny, włosy musza znajdować się w aktywnej fazie wzrostu (anagen) – konieczna jest obecności łodygi włosa. Depilacja w pozostałych fazach degeneracji (katagen) i spoczynku (telogen)  jest znacznie mniej skuteczna, właśnie dlatego zabiegi należy wykonywać co 4-6 tygodni.

Skóra jest żywym organem, który zawsze się regeneruje  i zbiegiem czasu mogą powstawać nowe mieszki włosowe  oraz mogą pojawiać się  nowe włosy. Dlatego tez po wykonaniu serii zabiegów trwałej depilacji w celu podtrzymania  efektów niezbędne jest wykonywanie zabiegów przypominających raz na kilka miesięcy, w zależnościom potrzeb i ilości odrastających włosków.

 

 

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją, na której omawiane są potrzeby klienta , etapy wykonywania zabiegu, informacje dotyczące pielęgnacji skóry oraz przeciwskazania do zabiegu fotodepilacji. Kilka dni przed wizytą kosmetyczka z salonu wykonuje telefon przypominający o zabiegu oraz przekazuje informacje dotyczące  przygotowania się do niego. Przed wizytą w salonie, należy:

  • Wykonać depilację maszynką jednorazową 2 dni wcześniej
  • Na tydzień przed wizytą unikanie intensywnych kąpieli słonecznych

Są to podstawowe informacje jakie należy uwzględnić, pozostałe informacje są przekazywane podczas bezpośredniej konsultacji w salonie.

Zobacz także  60 salon DepilConcept! Witamy Rybnik

Czas trwania zabiegu trwałej  depilacji SHR in Motion na całe ciało zajmuje od 1 do 1,5 godziny. Dlatego warto zaplanować sobie ten czas. Oczywiście Depilacja np. samych pach to kwestia kilkunastu minut. Podczas rozmowy warto zapytać kosmetyczkę o orientacyjny czas zabiegu. Po zabiegu planowany jest kolejny zabieg wraz wydaną receptą i wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry.

 

DEPILCONCEPT CIECHANÓW
ul. Powstańców Wielkopolskich 7B/60
690 262 221
powstancow7@depilconcept.pl

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 09:00-20:00

SOBOTA: 09:00-15:00

 

Sprawdź –> KLIKNIJ

Rate this post