Prima Aprilis!

Oczywiście informacja z naszego fanpage’a jest zmyślona i powstała z myślą o zapewnieniu Wam rozrywki w ten jedyny w swoim rodzaju dzień w roku 🙂

Poniżej podsyłamy Wam 6 pomysłów na żarty na prima aprilis w trakcie lockdownu!

W prima aprilis nikt nie powinien się za bardzo boczyć, jeśli stanie się obiektem żartu. Tylko pamiętajmy, żeby te żarty nie wymknęły się spod kontroli.

Żart na prima aprilis w domu – pranki na domownikach!

  1. Zastanawiasz się, jaki żart zrobić mamie lub siostrze na Prima Aprilis? Wystarczy bezbarwny lakier i mydło, aby wkręcić całą rodzinę. Specyfik do mycia rąk dokładnie pokryj lakierem – członkowie rodziny nie będą mogli nim umyć rąk. Proste, acz genialne!
  2. Jeśli domownik regularnie czyta gazety, warto wysunąć na wierzch gazetę z poprzednią datą (jeśli to dziennik) lub wkleić ze starego dwutygodnika kartkę między strony aktualnego magazynu. Wówczas czytelnik przejdzie prawdziwe deja vu. To świetny pomysł na żart dla żony lub dziewczyny!
  3. To dość znany, ale zapomniany żart na 1 kwietnia: przestaw wszystkie zegarki z powrotem na czas zimowy. Pójście o godzinę za wcześnie do pracy przyprawi każdego śpiocha o zegarowy zawrót głowy, chyba że z litości powiadomisz tę osobę o dowcipie. PS warto ukryć jej/jego telefon lub go wyłączyć – te zawsze pokazują właściwą godzinę.
  4. Żart na prima aprilis dla męża lub chłopaka może polegać na wyjęciu baterii z pilota od telewizora czy odłączeniu kabla zasilającego. Warto tez pomyśleć o chwilowym odłączeniu routera!
  5. W ten dowcip musisz zainwestować kilka złotych. Kup w sklepie płyn przeciwdziałający parowaniu szyb, po czym zanurzoną wcześniej w nim ścierką nakreśl na prysznicowej kabinie różne napisy. Wybierz te, które mogą wywołać przerażenie nawet u największego bohatera. Polecamy napisy w stylu: „Uważaj, jesteś w ukrytej kamerze”, albo całkowicie niewinne „Widzę cię”.
  6. Jajecznica na twardo – banalne, a poprzez swoją prostotę wyjątkowo zabawne. Wystarczy ugotować jajka i odłożyć je na stałe miejsce w lodówce – któryś z członków rodziny na pewno zechce zrobić jajecznicę lub naleśniki na śniadanie. Jej/jego reakcja na ten prima-aprilisowy żart będzie bezcenna.
Zobacz także  Kosmetyk miesiąca - czerwiec - Pielęgnujący krem BB z filtrem SPF 50

 

Dzisiejszy dzień jest świetną okazją na tego typu zabawę 🙂

3.5/5 - (12 votes)