DepilConcept! Witamy Kraków – Nowa Huta

Jeszcze emocje nie opadły po otwarciu Nowego Salonu DepilConcept w Opolu, a już dziś cieszymy się kolejnym otwarciem !

Witamy DepilConcept Kraków -Nowa Huta!

 

 

W DepilConcept można wykonać depilację jednej strefy jak i całego ciała. 

Program zabiegów jest ustalany indywidualnie w zależności od koloru skóry, włosa i osobniczej reakcji na zabiegi. Ogólnie każdy zestaw sesji obejmuje średnio minimalnie  7-10 zabiegów powtarzanych cyklicznie co 3 – 4 tygodnie (ze względu na różne fazy wzrostu poszczególnych włosów).

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją, na której omawiane są potrzeby klienta , etapy wykonywania zabiegu, informacje dotyczące pielęgnacji skóry oraz przeciwskazania do zabiegu fotodepilacji. Kilka dni przed wizytą kosmetyczka z salonu wykonuje telefon przypominający o zabiegu oraz przekazuje informacje dotyczące  przygotowania się do niego. Przed wizytą w salonie, należy:

  • Wykonać depilację maszynką jednorazową 2 dni wcześniej
  • Na tydzień przed wizytą unikanie intensywnych kąpieli słonecznych

Są to podstawowe informacje jakie należy uwzględnić, pozostałe informacje są przekazywane podczas bezpośredniej konsultacji w salonie. 

Czas trwania zabiegu trwałej  depilacji SHR in Motion na całe ciało zajmuje od 1 do 1,5 godziny. Dlatego warto zaplanować sobie ten czas. Oczywiście Depilacja np. samych pach to kwestia kilkunastu minut. Podczas rozmowy warto zapytać kosmetyczkę o orientacyjny czas zabiegu. Po zabiegu planowany jest kolejny zabieg wraz wydaną receptą i wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry. 

 

 

DEPILCONCEPT Kraków Nowa – Huta

Kraków Nowa – Huta, Sołtysowska 35A
881 224 421

soltysowska35@depilconcept.pl

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 09:00-20:00
SOBOTA: 09:00-15:00

 

 

Rate this post
Zobacz także  DepilConcept: Spokojnie, będzie gładko. Opieka, na którą zasługujesz.