58 salon DepilConcept! Witamy Wrocław Psie Pole przy ulicy Kamieńskiego!

Wciąż rośniemy i nie mówimy sobie dość!!! Witamy Nowy Salon w naszej sieci – DepilConcept Wrocław Psie Pole, jest to już 58 gabinet marki. 

To już 4 salon na terenie Wrocławia, zdecydowanie możecie czuć się bezpieczne dla żadnej z naszych klientek nie zabraknie miejsca czy czasu na wykonanie zabiegu.

 

W DepilConcept można wykonać depilację jednej strefy jak i całego ciała. 

Program zabiegów jest ustalany indywidualnie w zależności od koloru skóry, włosa i osobniczej reakcji na zabiegi. Ogólnie każdy zestaw sesji obejmuje średnio minimalnie  7-10 zabiegów powtarzanych cyklicznie co 3 – 4 tygodnie (ze względu na różne fazy wzrostu poszczególnych włosów).

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją, na której omawiane są potrzeby klienta , etapy wykonywania zabiegu, informacje dotyczące pielęgnacji skóry oraz przeciwskazania do zabiegu fotodepilacji. Kilka dni przed wizytą kosmetyczka z salonu wykonuje telefon przypominający o zabiegu oraz przekazuje informacje dotyczące  przygotowania się do niego. Przed wizytą w salonie, należy:

  • Wykonać depilację maszynką jednorazową 2 dni wcześniej
  • Na tydzień przed wizytą unikanie intensywnych kąpieli słonecznych

Są to podstawowe informacje jakie należy uwzględnić, pozostałe informacje są przekazywane podczas bezpośredniej konsultacji w salonie. 

Czas trwania zabiegu trwałej  depilacji SHR in Motion na całe ciało zajmuje od 1 do 1,5 godziny. Dlatego warto zaplanować sobie ten czas. Oczywiście Depilacja np. Samych pach to kwestia kilkunastu minut. Podczas rozmowy warto zapytać kosmetyczkę o orientacyjny czas zabiegu. Po zabiegu planowany jest kolejny zabieg wraz wydaną receptą i wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry. 

Zobacz także  Sonda uliczna. Czym jest trwała depilacja?

DEPILCONCEPT Wrocław Psie Pole, Kamieńskiego

Wrocław, ul. Kamieńskiego 206

536 727 857
kamienskiego206@depilconcept.pl

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 09:00-20:00
SOBOTA: 09:00-15:00

Przeczytaj więcej > KLIKNIJ

 

4.4/5 - (46 votes)