3 Etapy pielęgnacji skóry latem z ConceptPlus

Pielęgnacja skóry latem różni się od tych jesienią czy zimą. Wymaga szczególnego nawilżenia, ochrony i odpowiedniego złuszczenia.

Poznaj kosmetyki ConceptPlus, które spełnią Twoje potrzeby na każdym etapie jej pięlęgnacji.

ConceptPlus to naturalne kosmetyki powstałe w odpowiedzi na potrzeby pielęgnacyjne klientek gabinetów DepilConcept! Stworzone w oparciu o substancje pochodzące z organicznych upraw biologicznych, wolnych od sztucznych dodatków, nietestowanych na zwierzętach oraz odznaczających się biotechnologiczną jakością. Kosmetyki opracowane są na bazie aktywnych składników pochodzenia morskiego.

Etap I – Złuszczenie za pomocą peelingu Actiderm
Złuszczający peeling wzbogacony o ekstrakt z alg morskich i aloesu, które znane są ze swoich właściwości rewitalizujących. Działa łagodząco i nawilżająco a mikrosfery alg litotamnion, bogate w wapń i magnez, zapewniają efekt peelingu. Stężona formuła usuwa martwe komórki naskórka i powoduje odnowę komórek.

Etap II – Nawilżenie i ochrona UV Block, SPF 50

Przeciwzmarszczkowy bloker słoneczny posiadający współczynnik ochrony 50, został opracowany specjalnie do ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB. Nawilża i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Łatwy do zastosowania, szybko się wchłania. Przeznaczony do zabiegów fotodepilacji i fototerapii.

Etap III – Regeneracja skóry po opalaniu – Genesis

Regenerator enzymatyczny stworzony na bazie aloesu organicznego, to delikatny żel łatwy w aplikacji, wspomaga regenerację oraz nawilżanie skóry poprzez działanie witamin A, C i E oraz aminokwasów i enzymów. Przeznaczony do zabiegów fotodepilacji i fototerapii.

Pamiętaj, że odpowiednia pielęgnacja to podstawa dla zachowania zdrowej i pięknej skóry!

Poznaj też pozostałe kosmetyki marki ConceptPlus!

Rate this post
Zobacz także  Promocyjne pakiety z okazji Dnia Kobiet!