#ZOSTAŃWDOMU dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa!

Drodzy Klienci, aktualna sytuacja jest dla nas wyjątkowa, dlatego też rekomendujemy Wam pozostanie w domach na okres kwarantanny! Większość naszych salonów podjęło decyzję o zamknięciu gabinetów – zabiegi zostały przełożone na najbliższe, możliwe terminy! Ale pamiętajcie, że jesteśmy dla Was dostępni zdalnie – czekamy na Wasze telefony i maile! Poznajmy się bliżej!

 

#ZOSTAŃWDOMU

 

 

#PracujemyZdalnie

 

Cały czas pracujemy dla Was! To idealny moment na to, aby omówić Wasze efekty fototerapii, porozmawiać przy kawie o Waszych planach i obawach związanych z sytuacją panującej pandemii – w końcu jesteśmy Waszymi przyjaciółkami, znamy Was bardzo dobrze! Nie pozwólmy zarazić naszych umysłów wirusem! Bądźmy razem w tych trudnym momentach! Jesteśmy z Wami!

 

 

 

 

W najbliższym czasie specjalnie dla Was z wybranym salonem będzie możliwy kontakt na Skype! Dzięki temu na odległość, ale widząc się twarzą w twarz będziemy mogli porozmawiać! Może uda nam się przygotować dla Was prezentację, a może wirtualne spotkanie w kameralnym gronie! To wszystko dla Was planujemy!

Skontaktuj się z Twoim salonem! Pracujemy zdanie! >

 

 

 

Może macie pytania o odpowiednią pielęgnację podczas kwarantanny, gdy jesteście w domu? Kosmetyki dostępne w salonie DepilConcept, czy wykonywane zabiegi w naszym gabinecie?
Nasz personel, to zespół specjalistek z całej Polski, z dziedziny kosmetologii, które chętnie odpowiedzą na Wasze pytania!

 

#SkontaktujSięZnami

 

 

Kliknij w aby sprawdzić czy Twój salon jest otwarty czy pracuje zdalnie >

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Zobacz także  Dla nas zawsze jesteś ważna! Nowa kampania DepilConcept!