Z miłości do depilacji!

Czym jest miłość? Od tysięcy lat pozwala ona uwierzyć człowiekowi, że świat, w którym żyjemy jest piękny, bezpieczny, że razem będąc w związku możemy przenosić góry! Razem możemy więcej! Jest lekarstwem na nasze problemy, z którymi sami nie potrafimy sobie dać rady – dlatego jest tak bardzo ważna! Dzięki miłości czujemy się akceptowani, zauważeni, jesteśmy dla kogoś ważni i wyjątkowi!

Z miłości do depilacji!

Miłość pomaga nam skutecznie zwalczyć nieśmiałość, uczucie wstydu oraz nasze kompleksy.  Miłość to również szczęście, zaufanie, szczerość, wzajemne zrozumienie się, poczucie bezpieczeństwa. Dlatego w DepilConcept miłość towarzyszy nam na co dzień! Miłość to nasza pasja! A pasją dla nas jest również trwała depilacja!

 

DepilConcept trwała depilacja dla par

Pozytywna energia!

 

Czy trwała depilacja IPL może pomóc Waszej miłości?

Codziennie podczas zabiegów trwałej depilacji IPL pomagamy rozwiązywać Wasze problemy! Dzięki efektom fototerapii SHR in Motion nabieracie pewności siebie, pozytywnej energii – widzimy to każdego dnia – waszą zewnętrzną i wewnętrzną przemianę! Zyskujecie więcej czasu dla siebie, dla rodziny i co ważne dla Waszej relacji – związku! W dzisiejszych czasach to czas jest najcenniejszy!

 

DepilConcept depilacja miejsc intymnych

Romantyczna kolacja!

Po zakończonej terapii możesz bez zastanowienia iść na spontaniczną, romantyczną randkę do kina lub wyjątkową kolację! 

Depilacja miejsc intymnych (bikini płytkie lub głębokie kobiet i mężczyzn) również pozytywnie wpływa na życie seksualne – możesz skoncentrować się bardziej na przeżyciach, doznaniach i przyjemności. Zapomnij o podrażnieniach, krostkach i wrastających włoskach, które powodują wstyd i kompleksy! To wszystko dla Twojego i Waszego komfortu! Pamiętaj, że nowoczesna technologia SHR in Motion w salonach DepilConcept jest bezbolesna! Bo przecież miłość nie może boleć!

 

DepilConcept dla par

Więcej czasu i więcej przyjemności!

 

 

Jak ważna jest trwała relacja?

Trwała relacja to podstawa każdego związku, ale również trwałej depilacji IPL – w naszej terapii SHR in Motion ma ona bardzo duże znaczenie. Systematyczność (wizyty zgodnie z harmonogramem), stosowanie się do zasad pielęgnacji między zabiegami, przyczynia się do trwałych efektów! Następnie konieczne jest pielęgnowanie rezultatu, przez wykonywanie zabiegów przypominających! Przez ten czas często stajemy się już przyjaciółmi! Dzielimy się naszym szczęściem!

 

Miłosny Voucher DepilConcept czeka na Ciebie w salonie!

W naszych salonach DepilConcept w całej Polsce czekają na Was specjalne Miłosne Vouchery – to połączone dwa serca! Stworzyliśmy Vouchery, dzięki którym będziecie mogli nas odwiedzać razem! Jesteśmy przekonani, że wpłynie to na Wasz komfort, relację, że zyskacie więcej czasu dla siebie! Odwiedźcie nasz salon i sprawdźcie nasze niespodzianki!

Każdy Voucher bierze również udział w naszych Konkursach, o których będziemy informować w social mediach oraz na naszej stronie internetowej. Czekają na Was dużo niespodzianek!

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was – Miłosny duet naturalnych kosmetyków Concept Plus!

 

 

 

Doceniamy nasz związek!

Vouchery „Z miłości do depilacji” dostępne są wyłącznie dla stałych Klientów DepilConcept – doceniamy naszą relację z Wami! Już teraz zapraszamy Cię na pyszną kawę! Do zobaczenia w salonie!

4/5 - (4 votes)