Drugie urodziny DepilConcept w Kielcach

Kochane Panie! Już za minutkę, już za momencik zaczynamy świętowanie naszych drugich urodzin. 

Od 18 listopada, przez cały tydzień będziemy podsycać urodzinową atmosferę, aby ostatniego dnia wystrzelił szampan w Waszym wyjątkowym towarzystwie.

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ:

18/11- poniedziałek- regulacja brwi + henna wykonywane przez niezawodny zespół salonu DepilConcept Kielce 😉 Czeka na Was Ania, Iza, Karolina i Angela! 🙂

19/11- wtorek- konsultacje dietetyczne oraz analiza składu ciała przeprowadzone pod fachowym okiem Studio Figura Anny Rodak Kielce Barwinek. Dowiecie się jak zadbać o swoje ciało, wymodelować sylwetkę i w przyjemny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów!

20/11- środa- brafitting, czyli lekcja doboru odpowiedniej bielizny, w której poczujesz się piękna i wyjątkowa! Naszym gościem specjalnym będzie Pani Anna z Bella Rosa – profesjonalny dobór bielizny– specjalistka od indywidulanego doboru bielizny dopasowanej do rozmiaru i sylwetki.

21/11- czwartek- w naszym salonie zagości Enklawa Urody Gabinet Kosmetologii który sprawi, że Wasze twarze będą odżywione, rozjasnione i napięte a ciało i umysł wypoczęte! A to wszystko za sprawą japońskiego masażu twarzy który przeniesie Was do kraju Kwitnącej Wiśni 😉

22/11- piątek- makijaż pokazowy, utrzymany w klimatach karnawału wykonany przez niezastąpioną Kasia Partyka Party Makeup! Dodatkowo będziecie mogły uzyskać informację na temat rodzaju Waszej cery, by móc świadomie i właściwie ją pielęgnować!

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w godzinach 17-20 w salonie DepilConcept na ulicy Okrzei 18/6 Kielce.

WAŻNE!

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy!

5/5 - (2 votes)
Zobacz także  Zostań DepilFanką/em na Facebook'u i odbierz niespodziankę!